Tomáš Plekanec, zatím stále ženatý s jinou, prý bude potřetí otcem!

Foto: cz.sputniknews.com

Široká veřejnost má jistě ještě stále v živé paměti dění kolem rozpadu dlouholetého manželství skvělého hokejisty Tomáše Plekance a zpěvačky Lucie Vondráčkové, během kterého na sebe oba hlavní aktéři tahali jednu špínu za druhou. V posledních měsících se ostře sledovaná situace kolem nečekaného konce jejich vztahu poměrně uklidnila, bývalý útočník Montrealu Canadiens si dokonce našel novou lásku ze sportovní sféry, vysloužilou tenistku Lucii Šafářovou. Pár se nyní dostal do spekulačního víru ohledně údajného těhotenství známé české sportovkyně. Plekanec má přitom dvě děti z předchozího vztahu a s Vondráčkovou ještě stále není definitivně rozvedený! Je na informacích alespoň zrnko pravdy?

Šafářové prý Plekanec překazil plány, těhotenstvím?

Dvaatřicetiletá Lucie Šafářová si poslední měsíce malovala úplně jinak. Nejdříve se hodlala s aktivní sportovní kariérou rozloučit již v lednu na Australian Open, nakonec kvůli zánětu šlach musela konec oddálit až do květnové Paříže. Dále se její zrak upíral k otevření vlastní kavárny v centru Prahy a možný byl i přesun do trenérské pozice, kde by mohla uplatnit své získané zkušenosti. Dále hodlala hodně cestovat, na což neměla během let minulých kvůli hernímu vytížení mnoho času. Ze všech plánů ale nejspíš sešlo, jelikož se v českých médiích objevily informace o tom, že se svým hokejistou čeká miminko.

Spekulace pár nepřímo potvrdil také na sociálních sítích, kde pod jedním příspěvkem napsal, že „rodina se rozrůstá“. To by podle mnohých mohlo znamenat právě těhotenství. Šafářová již před časem veřejně přiznala, že nyní se cítí být na založení rodiny poprvé ve svém životě připravena. S Plekancem navíc tvoří pár již poměrně dlouhou dobu, takže by další krok v jejich vztahu byl celkem logickým vyústěním. Jediným škraloupem visícím nad narozením potomka je tedy to, že šestatřicetiletý hokejista je stále úředně ženatý! S manželkou Lucií Vondráčkovou momentálně svádí soudní bitvu o děti a rozvodové řízení také stále nebylo ukončeno.

Soudní boje se konečně posunuly

Se zpěvačkou ze slavné hudební rodiny má Plekanec dva syny – sedmiletého Matyáše a tříletého Adama. Oba dva jsou zatím společně s matkou v Kanadě, což pro otce není dvakrát příjemným faktem. Nyní se ovšem začalo blýskat na lepší časy, což vyplývá z rozhodnutí soudu, že se všichni tři musejí vrátit do České republiky. Plekanec kauzu komentoval následovně:

„Ještě na podzim to totiž vypadalo, že pokud chci vidět vlastní syny, budu se muset stěhovat do zámoří. Soud rozhodl a hra na kanadskou rodinu skončila. Pokud jsem nehrál, bylo to z důvodů, že jsem létal do Kanady.“

Vypadá to, že by několikanásobný reprezentant a současný hráč Kladna mohl mít konečně celou rodinu pohromadě a ještě do ní přivítat nový přírůstek. Oficiální stanovisko pár zatím ovšem nevydal, takže nemůžeme vše tvrdit s jistotou.

Foto: cz.sputniknews.com