Špindlerův Mlýn bude v prosinci žít hokejovým open air

                   

Hokejoví fanoušci se možná dočkají zajímavého utkání pod širým nebem. A to v poměrně lákavé lokaci, ve Špindlerově mlýně, v našich nejvyšších horách. Konkrétně přímo ve známém lyžařském středisku.

Webový server Forbes přinesl zajímavou informaci, a to především pro příznivce hokejového sportu. Ti jsou zejména při prvoligových a extraligových zápasech zvyklí na kryté sportovní haly a stadiony, které ovšem budou v rámci zahájení nové lyžařské sezóny ve „Špindlu“ vyměněny za kluziště pod širým nebem, které bude speciálně pro tuto příležitost postaveno i s tribunami ve Svatém Petru, a to pod sjezdovkou.

iZdroj fotografie: fanat1k.ru

Kdo se utká

Fanoušci hokeje se mohou již nyní těšit na prvoligový zápas, v němž se utká Kladno a Vrchlabí a odehraje se také zápas extraligový. V současné době probíhají intenzivní jednání o účastnících tohoto zápasu, kterými zřejmě budou Hradec Králové a Sparta, ale tato informace je zatím pouze předběžná a více snad bude známo po 15. červenci, kdy pořádající agentura plánuje tiskovou konferenci k této unikátní sportovní události, o kterou jistě bude značný zájem.

Spojení s Jaromírem Jágrem

Agentura pracuje také pro hokejový klub Rytíři Kladno, jehož majitelem Jaromír Jágr, který tak stojí také v čele jeho vedení. Právě tento hokejista světového jména je s touto akcí spojen

  • po herní (hokejové) stránce
  • po obchodní stránce, i
  • jako významný činitel v její co co nejširší propagaci.

Konání dvou prvotřídních zápasů je tedy již jisté, ale jedná se i o tom, že by potenciál postaveného kluziště včetně tribun mohl být využit na maximum, a to samozřejmě tím, že by se na něm odehrály i další zápasy. Avizovaná tisková konference by měla přinést i tyto informace.

iZdroj fotografie: erc-ingolstadt.de

Velký hokejový festival pod širým nebem se pod názvem HOCKEY OPEN AIR konal letos v lednu v německých Drážďanech (Dresden) na stadionu fotbalového klubu SG Dynamo Dresden. V rámci něj proběhl také první český extraligový zápas mimo území České republiky, a to mezi Spartou a Litvínovem. Sparta nakonec v zápase dominovala a porazila Litvínov 3:2.

Diskuze Vstoupit do diskuze
93 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Skryté prvky a funkce Škodovek: Majitelé o nich často nevědí, přitom mají náramně praktické vlastnosti
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Nad Ukrajinou se rozvírá stále dokonalejší protivzdušný deštník. Pro ruská letadla je zdejší nebe smrtící
Události247.cz
Události247.cz
Proč by Putin nařídil poškození plynovodu Nord Stream? Důvodů je hned několik
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Na tomto obrázku jsou 2 chyby –⁠ viditelné na první pohled, ale najde je jen ten, kdo má dobře vyvinuté logické myšlení