Pardubice v krizi. Chceme tak moc, až z toho nemáme nic. Každý musí začít u sebe, ví Svačina - SportyŽivě

Pardubice v krizi. Chceme tak moc, až z toho nemáme nic. Každý musí začít u sebe, ví Svačina

                   

Hokejové Pardubice se po restaru extraligy trápí. Ambiciózní celek před startem letošní sezóně jasně cílil na play-off, po šesti utkáních však získal jen dva body a předběhl ho i nováček z Českých Budějovic. „Dochází mi trpělivost. Dneska jsme to odevzdali bez boje a to se neslučuje s vizí nového Dynama. Tým musíme doplnit a postupně celý přebudovat. Je to nevyhnutelné a čeká nás hodně práce,“ napsal před několika dny na svůj Twitter rozzlobený majitel klubu Petr Dědek.
Ve včerejším utkání proti Plzni sice Dynamo předvedlo lepší výkon, než v sobotu proti pražské Spartě, přesto byl výsledek 2:5 jednoznačný. „To je přesně ono, jak říkal trenér. Nastoupíme do zápasu, všechno pro nás vypadá suprově a najednou prohráváme,“ přiznal pro hcdynamo.cz útočník Vladimír Svačina.

„Ale já si myslím, že to je tím, že hrají v pohodě, mají absolutní lehkost a tím pádem jim to tam padá. Nám se to tam odráží do prázdné brány, ale honíme to tam pod nohama i přes velkou snahu, ale prostě to tam nedoklepneme,“ pokračuje pro hcdynamo.cz „Chceme tak moc, až z toho nic nemáme. Hlava výkon strašně ovlivňuje a myslím si, že to šlo hodně poznat, který tým je v pohodě, a který se trápí,“ dodal třiatřicetiletý střelec.

Hokejisté Pardubic přitom po výkonu proti pražské Spartě, po kterém na svém Twitteru zuřil i majitel klubu Petr Dědek, absolvovali řadu pohorovorů s vedením. „Řeknu to jenom hodně ve zkratce: zápas na Spartě jsme vůbec neodbojovali,“ uvedl pro hcpardubice.cz „Tím bych to shrnul, protože minulým výkonem bychom neporazili vůbec nikoho. Každý musíme začít sám od sebe, nekoukat okolo na ostatní. Myslím si, že dneska byl zlepšený výkon vidět,“ dodal pardubický útočník.

Šanci na reparát budou mít Východočeši ve čtvrtek, kdy se představí na ledě zlínských Beranů. Těm mají Pardubice co vracet, před vynucenou pauzou totiž po vyrovnaném výkonu Zlínu nečekaně podlehli 0:2.

Diskuze Vstoupit do diskuze
70 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
6 nejspolehlivějších dvoulitrových dieselových motorů všech dob. I přes častou kritiku a mediální tlak mají nesporné výhody
ArmádníZpravodaj.cz
The Great Panjandrum: Zbraň, která měla rozmetat obranu nepřítele. Málem ale pozabíjela vlastní velitele
Události247.cz
Přestože nakažlivější omikron válcuje Česko, ministerstvo plánuje rozvolňování
VědaŽivě.cz
Osud nejkrásnější ženy 60. let: Filmová hvězda Elizabeth Taylor byla vdaná 8krát za 7 různých manželů