Pardubice bojují o záchranu, a tak posilují kádr, jak se jenom dá

                   

Letošní sezona není pro Pardubice rozhodně nijak dobrá. Nejenom, že se v souvislosti s klubem objevilo několik afér, a to ať už se jedná o výměnu trenéra, nebo odchod Tomáše Rolinka. Hlavním problémem je, že se Pardubicím nedaří ani na ledě. A tak je zde zcela reálný sestup. To východočeský klub pochopitelně nechce, a tak se tomu snaží všemožně zabránit. Jak heroickými výkony na kluzišti, tak i posilováním kádru, aby byl do následujících bojů co možná nejsilnější.

Nejprve dvojice posil

Nejprve se v dresu Pardubic objevila dvojice posil, která se měla stát pro klub dost možná spásou. Byl to útočník Michal Vondrka a hlavně to byl bývalý kapitán Tomáš Rolinek. Právě jeho předchozí odchod byl spojený s jednou z výše uvedených afér. Pro celkové neshody na vlastní žádost z klubu odešel, a dokonce padla taková slova, že není reálné, aby se někdy do Pardubic zase vrátil. Jak se ukazuje, vše se mění a když bylo oznámeno že se Tomáš Rolinek vrací, potěšilo tak jak řadu hráčů, tak pochopitelně i fanoušků. Přece jenom je to jak určitá pardubická ikona, tak i hráč vysokých kvalit, který by mohl pomoci odvrátit sestup.

Hrát bude další dobrý hokejista

Onou třetí posilou v kádru Pardubic je Robert Kousal. Ten samozřejmě přišel do týmu už během léta, ale jeho smlouva je koncipována tak, že pokud by přišla zajímavá nabídka z ciziny, musí ho klub uvolnit a on může jít hrát jinam. Pro Pardubice byla taková smlouva určitým krokem do neznáma. Nyní se však ukázalo, že risk je zisk. Robert Kousal totiž oznámil, že chce s Pardubicemi vytrvat až do konce sezony. Zvláště nyní, kdy se jim nedaří, jsou na chvostu tabulky a potřebují každý bod k tomu, aby se jim povedla záchrana bylo možné v naší nejvyšší hokejové soutěži setrvat. Vedení klubů tento vstřícný krok pochopitelně vítá a věří, že i tento solidní hráč dokáže klubu pomoci v těžkých chvílích.

Foto: metallurg-nk.ru

Diskuze Vstoupit do diskuze
147 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Potetovaný borec v Audi A7 nesnáší problikávání a řeší to osobně. Potkává ale někoho, koho určitě potkat nechtěl
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Rusové již vystříleli většinu přesně naváděných raket, nové bez západních čipů nejsou s to vyrobit. Nakupují v Severní Koreji
Události247.cz
Události247.cz
Volby dopadly pro Fialu katastrofálně. Babiš situace určitě využije
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
4 z 5 lidí nejsou schopni najít na obrázku lva. Na první pohled pouze vizuální test si žádá i logické myšlení