Orlando Bloom vyrazil na utkání hokejového Kladna

Foto: ultimatemovierankings.com

Rytíři Kladno změřili v dosud posledním utkání Extraligy síly s Třincem a ačkoli prohráli 1:2, mohli se radovat alespoň z hvězdné návštěvy na tribunách. U mantinelů totiž postával muž se známým obličejem, který si dění na ledové ploše nahrával na mobilní telefon. Možná vám stále ještě nedošlo, odkud jeho povědomý obličej vlastně znáte. Pokud jste ovšem viděli filmovou sérii Piráti z Karibiku, musíte mít okamžitě jasno. Na kladenský stadion totiž dorazila hollywoodská hvězda Orlando Bloom, která na území České republiky momentálně natáčí druhou řadu fantasy seriálu. Co ho mezi nás, běžné smrtelníky, přivedlo?

Orlando vystoupil v kladenském dresu a objevil se na projektoru

Jaromír Jágr v barvách kladenských Rytířů pravidelně strhává největší pozornost davů. Tentokrát to ovšem tak úplně neplatilo. Kamery totiž zabíraly především hollywoodského herce, který vyrazil na tamní stadion oděn v klubovém dresu. Orlando Bloom si u mantinelů mobilním telefonem natáčel veškeré dění na ledové ploše. Na Instagramu se neváhal pochlubit, že ačkoli hokej nikdy předtím nijak zvlášť nesledoval, nyní se z něj stává fanoušek číslo jedna.

Třiačtyřicetiletý herec, jenž si zajistil slávu a věhlas hlavně díky rolím v sérii Piráti z Karibiku, Pán prstenů nebo historickém dramatu Trója, v České republice aktuálně natáčí druhou řadu fantasy seriály Carnival Row. Přesto, že má práce až nad hlavu, neváhal vyrazit za nevšedním sportovním zážitkem na stadion týmu, v jehož barvách hraje jeden z historicky nejslavnějších hokejistů NHL. Tiskový mluvčí klubu Lukáš Jůdl uvedl, že právě obdiv k Jaromíru Jágrovi zapříčinil, že se Bloom objevil na tribuně:

„Jsem moc rád, že se zašel podívat i na hokej. Je to pro nás velká čest. Moc se mu tady líbilo, užíval si to. Už v prosinci byl jeho producent na Kladně. Chtěl se totiž seznámit s Jardou Jágrem, protože si ho dobře pamatuje z NHL. Všechno se nakonec povedlo dotáhnout do konce, nesmírně si to užíval. Pak jsme si říkali, že by bylo skvělé přivést na tribunu rovnou i samotného Orlanda Blooma, což se nakonec také vydařilo.“

Podmínky, na které ze zámoří není zvyklý

Orlando Bloom se ochotně fotil se všemi fanoušky, kteří o společný snímek projevili zájem. Neváhal ani hrdě vyzdvihnout to, že na sobě nosí dres kladenských Rytířů. Na první pohled bylo jasně patrné, že je pro něj hokej ve skromných podmínkách opravdu silným zážitkem. Jakýkoli zápas NHL se s českou Extraligou přeci jen nedá srovnávat.

Foto: ultimatemovierankings.com