Miloš Říha vyvedl na Zlatou hokejku o dvacet let mladší partnerku, kterou přebral kolegovi

                   

Anketa Zlatá hokejista jako každým rokem vzbudila pozornost veřejnosti, která napjatě očekávala, kdo se tentokrát stane nejlepším hokejistou roku. Adeptů na tento titul se objevilo hned několik a „utkání“ mezi nimi bylo napínavé až do konce. Kromě hlavních protagonistů vzbudil pozornost také současný trenér české hokejové reprezentace, který na prestižní akci vyvedl o dvacet let mladší přítelkyni, která všechny přítomné okouzlila hlubokým výstřihem. Víte, kde k ní stárnoucí kouč přišel a komu ji přebral?

Jediná trofej ze Slovanu Bratislava

Ještě předtím, než se stal Miloš Říha důležitou posilou českého národního výběru, působil jako trenér v Kontinentální hokejové lize. Prošel si hned několika významnými kluby, z nichž za zmínku stojí například HC Spartak Moskva, SKA Petrohrad či Avangard Omsk. Úplně poslední zastávkou v KHL se pro dnes už šedesátiletého Miloše Říhu stal Slovan Bratislava, se kterým sice na žádnou trofej v rámci Kontinentální hokejové ligy nedosáhl, ale přeci jen nakonec neodcházel úplně z prázdnou.

Tehdy totiž v jeho družině působil slovenský zkušený obránce Jaroslav Obšut, jehož manželkou byla právě nynější přítelkyně Říhy Soňa! Lásce se ovšem nedá poručit a proto nyní tvoří pár právě Miloš Říha s bývalkou třiačtyřicetiletého slovenského hokejisty, který si již také našel novou partnerku. Vypadá to tedy, že oběma stranám tato „rošáda“ svědčí. Čtyřicetiletá Soňa Obšutová se na galavečeru českého hokeje představila v poměrně odvážně garderóbě, která značně odhalovala její bujné poprsí. Ne náhodou na sebe tedy strhla pozornost všech přítomných i novinářů.

Jak nakonec dopadla Zlatá hokejka?

Ačkoli se Soňa stala zásadní postavou večírku, největšími hvězdami byli bezesporu ocenění hokejisté. O cenu pro nejlepšího hokejistu roku bojovali David Pastrňák z Bostonu Bruins, Jakub Voráček z Philadelphie Flyers a Tomáš Hertl hrající za San Jose Sharks. Nakonec se ze zisku trofeje radoval třiadvacetiletý útočníku Bostonu Bruins, který svůj tým dovedl až do finále Stanley Cupu. Nakonec se ovšem radovat nemohl, protože v závěrečném sedmém duelu prohráli Medvědi se St. Louis Blues a v očích všech hráčů se tedy dodnes odráží smutek. Sám Pastrňák neúspěch ve finálových bojích přirovnal k nejhoršímu zážitku své dosavadní kariéry.

Abychom se ještě naposledy vrátili k Miloši Říhovi, tak právě on byl jedním z mála lidí, kteří v anketě hlasovali. Jeho favoritem na titul nejlepšího hokejisty ovšem nebyl David Pastrňák, ale Tomáš Hertl, jenž má za sebou zřejmě zatím nejlepší zámořskou sezónu. Bohužel pro něj ovšem Říhův návrh skoro nikdo nepodpořil.

Říha se loučí s národním týmem

Miloš Říha má za sebou roční působení u nároďáku a ačkoli s ním byli fanoušci i členové vedení českého hokeje spokojeni, on se nakonec rozhodl, že po uplynutí platné smlouvy odejde. Jeho nástupcem se podle všeho stane exliberecký kouč Filip Pešán.

Foto: hawk.ru

Diskuze Vstoupit do diskuze
120 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články