Jaromír Jágr si rýpl do Plekance, kvůli Vondráčkové

i Foto: nhl.com
                   

Jaromír Jágr se po svém návratu ze zámořské „dovolené“ opět ukázal na ledě a přestože v zápase proti Mladé Boleslavi jednou skóroval a na další branku přihrál, na body to nakonec nestačilo. Ještě předtím na svůj oficiální instagramový profil nahrál pozvánku, která láká fanoušky na očekávaný duel mezi Rytíři z Kladna a Kometou Brno. V rámci tohoto utkání se proti sobě totiž postaví někdejší spoluhráči Jágr a Tomáš Plekanec. Slavná osmašedesátka k příspěvku neváhala připojit také vtipnou poznámku, kterou vytrollila nejen hokejistu, ale také jeho bývalou manželku Lucii Vondráčkovou. Co že to Jágr zase provedl? A jak vypadal jeho program posledních dní?

Dva dny v Las Vegas pojal Jágr ryze pracovně

Sedmačtyřicetiletý Jaromír Jágr není jen hrající legendou hokejového Kladna, ale také generálním ředitelem klubu. Tato funkce mu v kombinaci s třífázovými tréninky zabírá poměrně velkou porci času, i přesto si ale útočník našel volnou chvilku na cestu do Las Vegas. V doprovodu svého synovce Jiřího Kally představil svůj vlastní výherní automat, vyřídil si novou zelenou kartu a kromě toho také stihl natočit videoklip. Na dovolené tedy rozhodně nezahálel. Program měl natolik nabitý, že nemohl ani navštívit slavnou zpěvačku Lady Gaga, která se v té době nacházela ve stejném hotelu.

Když se vrátil zpátky do České republiky, na odpočinek mu taktéž žádný čas nezbyl. Musel totiž okamžitě obléct brusle a pomoci svému klubu v duelu proti Mladé Boleslavi. Stěžovat si ovšem nehodlal:

„Dvacet hodin cestovat, dva dny tam být, zase dvacet hodin zpátky, do toho devítihodinový posun. Ale v životě jsou i mnohem horší věci. Kdyby byla válka, taky se nikdo neptá. Taky musíš jít do boje za každou cenu. Takže nač si stěžovat.“

Nestárnoucí Jágr předvedl nádhernou branku a také jednu gólovou asistenci, což ale k zisku potřebných bodů nakonec nestačilo. Boleslav zvítězila v poměru 6:3 a Kladno tak zůstává i nadále předposledním týmem v tabulce Extraligy.

Jágr si podal Plekance i Vondráčkovou

Ještě předtím, než dosud poslední extraligový zápas začal, pozval Jágr své příznivce na očekávaný duel mezi Kladnem a Kometou Brno, který se mimochodem odehraje už dnes. A pozvánku pojal opravdu netradičně. Adresoval ji totiž svému dlouholetému kamarádovi Tomáši Plekancovi, jenž za Kometu hraje a v osobním životě momentálně řeší rozvod se Lucií Vondráčkovou. Písničku této zpěvačky s názvem Vítr v instastories doplnil slovy:

„Pleky, těším na se na tebe, ale sám víš, že u nás NEFOUKÁ, na Kladně mrzne!“

Kdo z ledové plochy nakonec odejde jako vítěz?

Foto: nhl.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
60 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články