Jaromír Jágr si pod širým nebem letos kvůli koronaviru nezahraje. Mrzí mě to, přiznal

                   

Hokejový turnaj pod širým nebem D+D Real Winter Classic se letos ve Špindlerově mlýně neuskuteční. Organizátoři se rozhodli netradiční hokejovou akci přesounout na příští rok. „Bohužel situace ohledně covid-19 nám nedovoluje připravit ji v rozsahu, jaký si tento unikátní průřez hokejem zaslouží. Zdraví fanoušků i hráčů je pro nás prioritou, proto jsme se rozhodli akci přeložit na rok 2021,“ uvedla spolumajitelka pořádající agentury Andrea Bársony.

Duely juniorských týmů, zápas Chance ligy mezi Vrchlabím a kladenskými Rytíři nebo extraligové klání mezi pražskou Spartou a Mountfieldem. Winter Classic slibovala letos v prosinci atraktivní podívanou, přesto není možné, aby se turnaj v původním rozsahu uskutečnil.

https://www.instagram.com/p/CD0tYHBIUZT/

„Všichni dělali maximum a snažili se nám vyjít vstříc, čehož si hodně ceníme. Naše priorita byla ale jednoznačná – uspořádat D+D Real Winter Classic jako akci, která podpoří český sport v tomto nelehkém období a jako unikátní a velkolepou oslavu českého i slovenského hokeje. A to v současné situaci není možné,“ dodává Bársony.

Přesunutí akce posvětil i titulární partner a majitel extraligových Pardubic Petr Dědek. „V současné době není možné váhat, oddalovat rozhodnutí vzhledem k náročnosti přípravy a hlavně nejistotě, zda by se akce mohli zúčastnit diváci. Bez diváků by Winter Classic postrádal veškerý smysl,“ řekl.

https://www.facebook.com/winterclassiccz/posts/154330259680035

„Mrzí mě to,“ přiznal kladenský majitel Jaromír Jágr. Právě jeho klub je i spoluorganizátor celé akce. „Winter Classic jako průřez českým hokejem je unikátní událost, skvělá myšlenka a akce, kterou sport a hokej zejména v tomto období opravdu potřebují,“ řekl. „Každopádně věřím, že všechny zainteresované kluby i partneři nám zachovají přízeň a podpoří tuto unikátní akci i v roce 2021. Pro mě osobně byla velká výzva zahrát si v Česku pod širým nebem. Bohužel si musím počkat ještě o rok déle,“ zakončuje.

Diskuze Vstoupit do diskuze
140 lidí právě čte
Autor článku

Tobiáš Cimrman

Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Stodola vydala nevyčíslitelný poklad, nález 144 luxusních aut. Ferrari, Bentley, Rolls-Royce ale zřejmě shnijí na prach
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Rusko má nejsilnější mezikontinentální střely i nejvíce jaderných hlavic na světě. Opravdu je „teroristickým státem“? USA zůstává pozadu
Události247.cz
Události247.cz
Předstupeň jaderných zbraní: Putin hodlá podniknout zničující krok. Ve hře je vypuštění smrtící látky do ovzduší
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
„UFO hacker“ se naboural do webových stránek NASA. Prý tam našel informace o mimozemšťanech a viděl i fotky