Hvězdného Pastrňáka zlákalo casino, peníze létaly vzduchem!

Český hokejový útočník David Pastrňák má za sebou dost možná nejlepší sezónu v zámořské NHL. Se svým dlouholetým zaměstnavatelem z Bostonu Bruins dokráčel až do finále v bojích o Stanley Cup, kde ovšem se svými spoluhráči, mezi nimiž se objevil například také další tuzemský rodák a jmenovec David Krejčí, nedokázal porazit rozjeté St. Louis Blues a ročník tak zakončil na celkovém druhém místě. Posléze na něj čekal další úspěch na domácí scéně – první místo v anketě Zlatá hokejka! To už pomalu volá po menší oslavě, co říkáte? Tu Pastrňák ovšem zvolil poměrně netradiční. Vydal se totiž rozhazovat obrovské peníze do místního casina!

Návrat do Česka ve „velkém“ stylu

Třiadvacetiletý David Pastrňák se minulý týden vrátil do České republiky hlavně proto, aby strávil nějaký čas s rodinou. Mimo to se o něm také mluvilo jako o horkém adeptu na zisk ocenění Zlatá hokejka, kde se o první příčky rval s Tomášem Hertlem či Jakubem Voráčkem. Ze zmíněné trojice nakonec utržil největší počet hlasů a proto zcela zaslouženě prestižní českou anketu s dlouholetou tradicí ovládl. Hokejista byl z pocty nadšený, i když stále neskrýval zklamání nad tím, že v bojích o Stanley Cup nedokázal dojít až do zdárného konce. Náladu si ovšem posléze zpravil v jednom z vyhlášených pražských casin.

V doprovodu svých nejbližších parťáku, mezi nimiž se objevil například hokejista a navíc bývalý partner Kristýny Plíškové Dominik Volek, vyrazil do víru velkoměsta a místo návštěvy některého z barů se vydal odreagovat na ruletu. Tam všem přítomným ukázal, že peníze pro něj momentálně nejsou problémem. Na svá oblíbená čísla totiž sázel opravdu tučné částky, pětitisícovky podle svědků doslova létaly vzduchem. Samozřejmě nechyběla také řádná porce alkoholu, bez něhož se správný večírek jednoduše nemůže obejít.

Co na jeho výstup říká švédská přítelkyně?

Pastrňák na sebe svými vysokými sázkami zákonitě upoutal pozornost ostatních přítomných, mezi nimiž se objevily například dvě vkusně vyhlížející blondýnky. Ty pak hokejistovi dělaly „garde“ po celý zbytek večera a s napětím sledovaly jeho divokou jízdu, která u rulety neskončila. Když se kulička Pastrňákovi omrzela, vydal se zkusit štěstí na blackjack.

O tom, jak se mu v casinu vedlo, můžeme pouze spekulovat. Nicméně s ohledem na výši jeho ročního platu, kterou činí 180 milionů korun, ho zřejmě jeden večer ve víru hazardu nemůže rozházet. Otázkou ovšem je, co si o dvou vnadných společnicích pomyslí Davidova přítelkyně původem ze Švédka, kterou samozřejmě nechal za mořem.

Jak se letos Pastrňákovi vlastně dařilo?

David Pastrňák v uplynulém ročníku zaznamenal dosud největší porci kanadských bodů ve své dosavadní historii. Celkem 38 branek a 43 asistencí v základní fázi navíc nasbíral za pouhých 66 zápasů, jelikož jej limitovalo zranění. V play-off se nejdříve poměrně trápil, ale v záběru se dokázal vybičovat ke skvělým výkonů, které ovšem na zisk cenné trofeje bohužel nestačily. Uvidíme, jestli příští rok bude mít štěstí o něco více.

Foto: 1x-allsport.com