Hraje váš tým tužku? Ve Philadelphii můžete využít místnost pro vybíjení vzteku

Foto: nbcsports.com

Ve sportu jste nahoře a někdy zase dole. V případě té horší možnosti byste pak jistě uvítali možnost nějak ventilovat svůj nahromaděný vztek, jenže jednoduše nemáte možnost do něčeho pořádně praštit, tedy alespoň ne zcela legálně a bez rizika postihu. Se zcela revoluční technikou zvládání vzteku ovšem přišlo vedení zámořského klubu Philadelphie Flyers, které svým fanouškům vybudovalo speciální místnost, kde mohou naplno uvolnit své emoce. Věcí ke zničení se na místě nachází opravdu hodně a podstatě si můžete vybrat, čím chcete ze všech sil mrštit o zem. Co na tuto zvláštní praktiku říká generální ředitelka klubu a sami fanoušci?

Místnost si musíte dopředu rezervovat, je o ni obrovský zájem

Prostor pro vybití všech negativních emocí přímo v útrobách stadionu? S tímto revolučním nápadem přispěchalo vedení Philadelphie Flyers a u svých fanoušků zatím sklízí úspěch. Ještě aby ne, vždyť právě oni na tento nápad generální ředitelku klubu Valerii Camillovou přivedli. Jedna z mála vysoce postavených žen v NHL tento „patent“ hodnotí jednoznačně pozitivně:

„Jde o netradiční a celkem jedinečný koncept, který v NHL nemá obdoby. Přišli s ním sami fanoušci, kteří nám sdělili, že by bylo určitě přínosné mít k dispozici místnost určenou pro vybití vzteku formou neškodné zábavy, která nikomu neublíží. Tímto způsobem chceme eliminovat případné násilnosti mezi jednotlivými fancluby. Sama se nemůžu dočkat, až tam do něčeho praštím.“

Místnost určenou pro vylévání vzteku mohou příznivci Flyers využít kdykoli v průběhu zápasu. Je však nutné si ji dopředu zarezervovat, jelikož by přímo na místě nemusela být v potřebnou chvíli k mání.

Jak demoliční místnost vlastně funguje?

Předtím, že se fanoušci vrhnou do zběsilého ničení všech možných věcí, se musí obléknout do ochranné kombinézy a nesmí zapomenout ani na helmu – bezpečnost především! Poté již mohou mlátit hlava nehlava do staré elektroniky, spotřebičů či hudebních nástrojů. K tomu mohou přistoupit buď holýma rukama, nebo za pomoci nástrojů jako je kladivo či palice. Speciální nabídkou, která se každý zápas obměňuje, je vybavení doplněné logem soupeřova týmu.

Valerie Camillová dodává, že chtěla mít na svém stadionu něco, co nikde jinde není. K vytvoření této místnosti se uchýlila během rozsáhlé modernizace celého stadionu a na designu si dala opravdu záležet. Místnost je dokonce z jedné strany vybavena tvrzeným sklem. Proč? Aby vás vaši známí a členové rodiny mohli sledovat během řádění. Kdo by o takovou zběsilou podívanou nestál, že ano?

Foto: nbcsports.com