Divoká svatba Tomáše Hertla! Došlo i na nahotu

                   

Se svatbami slavných tuzemských sportovců se v posledních týdnech doslova roztrhl pytel! Nejdříve se do chomoutu vrhl Jiří Sekáč – samozřejmě za vydatné podpory svých hokejových kamarádů a kolegů, nyní se oženil také jeden z největších českých hokejových talentů současnosti Tomáš Hertl. Útočník, který momentálně působí ve službách San Jose Sharks, s nimiž zažil dosud nejpovedenější zámořskou sezónu ve své rozvíjející se kariéře, oficiálně vzal pod svá křídla dlouholetou přítelkyni Anetu Netolickou. Vskutku krásný obřad byl dle obvyklých standardů završený bujarým večírkem, na němž se novopečený manžel neváhal odhalit publiku téměř v rouše Adamově! Jak konkrétně velký svatební den vlastně vypadal?

Počasí hrálo svatebčanům do karet

Pětadvacetiletý Hertl si na svůj významný životní krok vybral skutečně perfektní datum. Obřad se konal ve venkovních prostorách, které byly skutečně krásně vyzdobeny a počasí přálo, jelikož celý den nezakryl slunce ani jediný mráček (Že by odraz budoucích manželských let?). Nic ovšem nedokázalo sebrat pozornost úžasné nevěstě, která mezi veškerým osazenstvem se svým dokonale opáleným tělem, ladnými křivkami a sněhobílými šaty naprosto zářila. Když došlo na krájení dortu, postarala se o vtipnou scénku se svým milým. Když měla totiž přijít chvíle „krmení“ svého protějšku, cukala před Tomášem s talířkem tak dlouho, až to nevydržel a do dortu se zakousl jako hladový vlk!

Novomanželé se samozřejmě nevyhnuly zaběhlým zvyklostem, které ke svatebním dnům jednoznačně patří. Nicméně jednu tradici si zásadně nepřáli, a tou byl únos nevěsty. Hertl měl zřejmě obavy, aby mu krásnou ženu přátelé ještě vůbec kdy vrátili. Na romantické společenské události se zákonitě objevila řada známých hokejistů, s nimiž má Hertl bohatou společnou minulost a právě to nejspíš zapříčinilo, že alkohol tekl doslova proudem. V pozdních večerních hodinách si přemíra omamných nápojů ostatně vybrala svou daň.

Divoký tanec s neznámou blondýnkou

Svatebčané se v závěru večírku přemístili do hotelu Chateau Mcely, kde se o zábavu starala živá kapela. Ta do svého repertoáru zahrnula mnoho zahraničních legendárních skladeb a proto se tančilo a zpívalo až do ranních hodin. Hertl si neopakovatelnou atmosféru užíval plnými doušky a možná i více, než by bylo na čerstvého „podpantofláka“ zdrávo. Během běsnění na parketu se k němu připojila blonďatá slečna, která mu neváhala strhat téměř veškeré oblečení z těla! Hertl i ostatní přítomní si podívanou náramně užívali, někteří přátelé hokejisté se ke striptýzu později připojili. Konkrétně je řeč o Bendenu Dillonovi, Radimu Šimkovi či Loganovi Couturovi.

Když se Hertl pozornosti neznámé dívky dostatečně nabažil, vrátil se ve vší počestnosti zpět ke své krásné novomanželce, kterou si po pár minutách odvedl do novomanželského apartmá. Hokejista tak zažil skutečně úspěšný rok po všech myslitelných stránkách. Nejen, že se z něj stal šťastně ženatý muž, zároveň v NHL nasázel úctyhodných 45 branek, nasbíral rekordní počet bodů a se svým San Jose Sharks navíc skončil těsně před branami zámořského finále Stanley Cupu.

Foto: dobberhockey.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
58 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články