Zklamaný kouč Plzně Adrián Guľa po remíze prozradil, jaký je recept pro další utkání

i Zdroj fotografie: Reuters
                   

Ani jubilejní desátá trefa Jeana-Davida Beaguela v letošní sezóně nepomohla Viktoriánům odvrátit další ztrátu. Na půdě Karviné popáté v ročníku remizovali a na příčky zajišťující pohárovou účast stále ztrácejí osm bodů.

„Jednoznačně jsme chtěli vyhrát, šli jsme za tím celý zápas, ale bohužel se nám to nepodařilo. Snažili jsme se hned od začátku mít velký tlak, ale z prvního brejku nás soupeř potrestal, a to nás zatím strašně sráží,“ hodnotil utkání pro klubový web záložník Šimon Falta situaci z 13. minuty, kdy skóre otevřel po rychlém úniku svým důrazem ve vápně veterán Michal Papadopulos.

iZdroj fotografie: Reuters

Podle Falty však měli Viktoriáni stále dost času utkání otočit na svou stranu. „Je to složitější na hlavu, ale pořád bylo dost času na to zareagovat. Do druhé půle jsme vstoupili tak, jak jsme chtěli. Dali jsme rychlý gól a tlačili se i za dalším, bohužel ten už se nám vstřelit nepodařilo,“ smutnil pro fcviktoria.cz sedmadvacetiletý záložník, který do Štruncových sadů přišel v zimě ze Sigmy Olomouc. Viditelně zklamaný byl po utkání i trenér Západočechů Adrián Guľa.

Cítím zklamání. Co máte udělat víc, když si mužstvo vytvoří šest obrovských šancí a hraje velmi dobře?! Soupeř to zázračně ustál a zápas nakonec skončil 1:1. Je to jednoznačné zklamání, Je to výsledková ztráta, obzvlášť ze šancí, které jsme si hlavně v prvním poločase vytvořili,“ prozradil pro klubový web a jedním dechem dodal, že již má recept na středeční předehrávku se Zlínem.

iZdroj fotografie: Reuters
Dva roky. Tak dlouho si Viktoria Plzeň nezahrála evropské poháry – i přesto, že právě odměny z nich patří mezi zásadní příjmy klubu. Zdroj fotografie: Reuters
Dva roky. Tak dlouho si Viktoria Plzeň nezahrála evropské poháry – i přesto, že právě odměny z nich patří mezi zásadní příjmy klubu. Zdroj fotografie: Reuters

„Byli jsme velmi málo produktivní, to nás stálo vítězství. Potřebujeme se rychle zmobilizovat a připravit se na středeční zápas,“ míní. Podle Falty bude důležité zvýšení pozornosti jak v ofenzivní, tak defenzivní činnosti. „Je pravda, že se to maličko kupí, ale tak to prostě je a myslím si, že i s tímto náročným programem jsme se popasovali celkem dobře. Jen musíme být produktivnější do dalších zápasů a musíme si dát větší pozor na protiútoky, abychom zase hned z prvního neinkasovali,“ zakončil pro fcviktoria.cz.

Diskuze Vstoupit do diskuze
86 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Řidič zíral tupě před sebe, přesto neviděl semafory s červenou. Nehoda byla nevyhnutelná
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Kuriózní trable světového zbrojního průmyslu. Co vše zbrojařům hatí plány a za co vlády vyhazují peníze?
Události247.cz
Události247.cz
Putin: Západ využívá Ukrajince k jedinému účelu
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověký artefakt vyjevil dávnou tajnou zprávu. Objevila se díky staletí starému principu „kouzelného zrcadla“