Výprodej v Madridu? O hvězdy je obrovský zájem. Atlético ale odmítlo nabídky za 6 miliard

Atlético Madrid nezažívá z ekonomického hlediska klidné časy. Rojiblancos si mohli pomoct prodejem několika hvězd, o které byl velký zájem. Vedení klubu to ale odmítlo.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Manchester United se i díky katastrofálnímu vstupu do sezóny zoufale snaží na přestupovém trhu získat posily. Red Devils si dělali zálusk třeba na João Félixe. Za jednu z hlavních hvězd Rojiblancos nabídli 130 milionů eur, tedy zhruba 3,2 miliardy korun. Jenže v Madridu United nepochodili. Zástupci klubu je odmítli s odkazem na výstupní klauzuli ve výši 350 milionů eur (cca 8,6 miliardy korun).

„Pro Simeoneho a pro vedení Atlétika je João Félix nejdůležitějším hráčem týmu. Na něm chtějí postavit vítězný tým nejen pro tuto sezónu, ale i pro ty následující,“ osvětlil španělský deník As rozhodnutí klubu. United lovili v Madridu i dalšího útočníka. Třetí tým uplynulé sezóny neslyšel ani na 40 milionů eur za Matheuse Cunhu. Stejnou částku nabízel Juventus za Álvara Moratu. Odpověď Atlétika? Ne! Španělský snajpr v prvním kole LaLigy potvrdil kvality a Getafe dal dva góly.

iZdroj fotografie: Depositphotos

U červenobílých kromě Manchesteru United a Juventusu narazila i Chelsea. Blues položili na stůl nabídku na 40 milionů eur za Marcose Llorenteho. Atlético evidentně nehodlá prodat žádného hráče, i když si po ekonomické stránce nemůže vyskakovat. Vedení klubu musí řešit hlavně snížení astronomických platů. Španělský deník Marca zmiňuje, že Rojiblancos vyplatí na mzdách přes 200 milionů eur (cca 5 miliard korun).

Diskuze Vstoupit do diskuze
76 lidí právě čte
Autor článku

Jan Vildmon

Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Stodola vydala nevyčíslitelný poklad, nález 144 luxusních aut. Ferrari, Bentley, Rolls-Royce ale zřejmě shnijí na prach
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Rusko má nejsilnější mezikontinentální střely i nejvíce jaderných hlavic na světě. Opravdu je „teroristickým státem“? USA zůstává pozadu
Události247.cz
Události247.cz
Předstupeň jaderných zbraní: Putin hodlá podniknout zničující krok. Ve hře je vypuštění smrtící látky do ovzduší
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
„UFO hacker“ se naboural do webových stránek NASA. Prý tam našel informace o mimozemšťanech a viděl i fotky