Vladimír Coufal mohl mít koronavirus v zápase proti Izraeli

Zdroj fotografie: Reuters.com, David W Cerny

Vladimír Coufal zápas proti Izraeli sice odehrál, ale nemuselo tomu tak být. Není jasné, zda neměl koronavirus. Vladimír Coufal se vyjádřil a stálo to za to!

Vladimír Coufal nedávno přestoupil.

Vladimír Coufal (28 let) podepsal smlouvu s West Ham United. Bývalý hráč Slávie nastoupil v dresu West Hamu již před necelým týdnem, říká David Moyes (manažer týmu). Délka kontraktu není zveřejněná. Vladimír Coufal uvedl následující: „Jsem velmi šťastný, že patřím do rodiny West Hamu,“ řekl Coufal, který bude nosit tričko No5. „Udělám všechno pro to, aby West Ham uspěl. Vím, jaký zájem o mě West Ham dlouho měl, ale teď jsem konečně tady a jsem tak šťastný.“ Vladimír Coufal má za sebou již první zápas, ve kterém dokázal vyhrát a připsat si první vítězství v novém týmu.

Ilustrační foto, zdroj: pixabay.com

Vladimír Coufal mohl hrát s COVIDEM.

Česko si připsalo druhou výhru ve skupině Ligy národů, aktuálně je národní tým na druhém místě! Včera dokázali těsně porazit domácí Izrael, který je v tabulce aktuálně třetí. Bohužel Vladimír Coufal neměl úplně nějlepší zápas, den předem mu bylo špatně, mohl mít covid, říkají experti. Vladimír Coufal ale rychle na twitteru vše prozradil: „V návaznosti na některé dnešní nesprávné zprávy na sociálních sítích chci jasně říci, že jsem neměl pozitivní test pro COVID-19 a nadále se soustředím na to, abych mohl na další zápas nastoupit na 100%.“ uvedl na svém Twitteru.

Aktuální pořadí v tabulce druhé skupiny.

Pořadí Tým Z Skóre Body
1  Skotsko 3 4:2 7
2  Česko 3 6:4 6
3  Izrael 3 3:4 2
4  Slovensko 3 2:5 1