Vladimír Coufal mohl mít koronavirus v zápase proti Izraeli

                   

Vladimír Coufal zápas proti Izraeli sice odehrál, ale nemuselo tomu tak být. Není jasné, zda neměl koronavirus. Vladimír Coufal se vyjádřil a stálo to za to!

Vladimír Coufal nedávno přestoupil.

Vladimír Coufal (28 let) podepsal smlouvu s West Ham United. Bývalý hráč Slávie nastoupil v dresu West Hamu již před necelým týdnem, říká David Moyes (manažer týmu). Délka kontraktu není zveřejněná. Vladimír Coufal uvedl následující: „Jsem velmi šťastný, že patřím do rodiny West Hamu,“ řekl Coufal, který bude nosit tričko No5. „Udělám všechno pro to, aby West Ham uspěl. Vím, jaký zájem o mě West Ham dlouho měl, ale teď jsem konečně tady a jsem tak šťastný.“ Vladimír Coufal má za sebou již první zápas, ve kterém dokázal vyhrát a připsat si první vítězství v novém týmu.

iIlustrační foto, zdroj: pixabay.com

Vladimír Coufal mohl hrát s COVIDEM.

Česko si připsalo druhou výhru ve skupině Ligy národů, aktuálně je národní tým na druhém místě! Včera dokázali těsně porazit domácí Izrael, který je v tabulce aktuálně třetí. Bohužel Vladimír Coufal neměl úplně nějlepší zápas, den předem mu bylo špatně, mohl mít covid, říkají experti. Vladimír Coufal ale rychle na twitteru vše prozradil: „V návaznosti na některé dnešní nesprávné zprávy na sociálních sítích chci jasně říci, že jsem neměl pozitivní test pro COVID-19 a nadále se soustředím na to, abych mohl na další zápas nastoupit na 100%.“ uvedl na svém Twitteru.

Aktuální pořadí v tabulce druhé skupiny.

PořadíTýmZSkóreBody
1 Skotsko34:27
2 Česko36:46
3 Izrael33:42
4 Slovensko32:51
Diskuze Vstoupit do diskuze
65 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Prodej auta na náhradní díly krok za krokem
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Ruský tanker Iljušin Il-78 může u hranic NATO maximálně provokovat, ale nic víc. Vlastním letounům přitom dává „neomezený“ dolet
Události247.cz
Události247.cz
Naftová a benzínová auta budou nadále jezdit, a to i přes zákaz EU. Podmínka pro jejich používání ale bude likvidační
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Pod zákopy 1. sv. války probíhaly kruté bitvy v podzemí. Většinou bývalí horníci se snažili nepřítele podkopat