Tomáš Souček ve West Hamu příliš nezáří. Navíc se zranil

Když bylo oznámeno, že český fotbalista Tomáš Souček míří do West Hamu, byla to pro mnoho sportovních fanoušků naprostá bomba. Každého zajímalo nejenom to, kolik dostane ve slavném klubu prostoru, ale každého zajímalo i to, jak se zde uvede. Nutno říci, že jeho úvod byl při nejmenším celkem vlažný. Nejhůře pro něho patrně dopadl první zápas, kde nastoupil, kde nebyl ani britskými médii hodnocen nijak výrazně pozitivně. To ale netušil, co přijde teď.

Tomáš Souček se zranil

Jako by nestačilo, že jeho výkon je dost možná za očekávání některých. Nyní se objevil druhý, patrně mnohem závažnější problém. Tomáš Souček se totiž zranil. Stalo se tak při pondělním utkání proti Liverpoolu v rámci Premier League. Toho se Tomáš Souček také účastnil, ale bohužel zápas nedohrál. Ze hřiště byl stažený na začátku druhého poločasu, a to právě kvůli zranění. Může zůstat otázkou, jaký vliv to mělo na následný vývoj zápasu, který West Ham nakonec prohrál 2:3.

Dlouhodobé problémy

Po utkání se k důvodu stažení Součka vyjádřil samotný trenér David Moyes, který uvedl, že důvodem proč byl Tomáš odvolán ze zápasu, bylo jeho zranění. K tomu mělo dojít těsně před druhým poločasem a první minuty ukázaly, že problémy opravdu má. Podle všeho je to buď tříslo, nebo přitahovač. Ani jedno však není příliš pozitivní zpráva, jelikož takové zranění si může vyžádat i dlouhodobé léčení.