Tomáš Souček prozradil, s čím Češi vyrukují na Portugalsko. Kdo bude největší zbraní proti Ronaldovi a spol.?

S jakou taktikou půjdou čeští fotbalisté do utkání s Portugalskem? Kapitán Tomáš Souček prozradil, v čem bude rozdíl proti poslednímu zápasu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Česká fotbalová reprezentace v sobotu přivítá hvězdami našlapaný tým Portugalska. Za určitých podmínek si výběr trenéra Šilhavého může zajistit udržení v elitní skupině Ligy národů. K tomu potřebuje v první řadě porazit Ronalda a spol. Švýcarsko v Edenu prohrálo a Španělé tamtéž zachránili bod gólem z 90. minuty. Na stejném stadionu se odehraje i bitva s Portugalskem. Budou Češi slavit?  

Na reprezentační sraz několik opor přijelo s ne úplně ideální formou.Sešlo se to tak. Myslím, že jsme se sem všichni těšili a věřím, že ukážeme sílu jako celý tým. Řekl bych, že hned od pondělí panovala skvělá atmosféra mezi námi hráči i trenéry a realizačním týmem. Tréninky byly skvělé, tak to jen přenést na hřiště,“ řekl na tiskové konferenci Tomáš Souček.

iZdroj fotografie: Česká fotbalová reprezentace

Kapitán českého nároďáku je rád, že se po desetiměsíční pauze vrací do týmu útočník Patrik Schick. Patrik ukázal už v minulé sezóně, jak moc je to důležitý hráč. Věřím, že to ukáže i tentokrát a jsem rád, že je zpátky. Doufám, že bude jedním z těch článků v týmu, který potřebujeme,“ poznamenal Souček na adresu kanonýra Bayeru Leverkusen.

V Edenu repre září

V červnu Češi prohráli v Portugalsku 0:2. V sobotu mají šanci Ronaldovi a spol. porážku oplatit. „Chceme se prezentovat trochu jinak. Doma v Edenu máme výbornou historii v posledních zápasech, na to bychom chtěli navázat,“ zmínil Souček, který má jasno, co je potřeba oproti duelu v Lisabonu zlepšit. Hlavně musíme vstřelit gól, abychom mohli pomýšlet na úspěch. Chceme být mnohem aktivnější a nebezpečnější. Zápas v Portugalsku byl asi nejhorší z těch čtyř zápasů. Chceme navázat hlavně na ty první tři a dostat soupeře pod tlak,“ nastínil záložník West Hamu.

Porazí Češi Portugalsko?

Diskuze Vstoupit do diskuze
119 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Skryté prvky a funkce Škodovek: Majitelé o nich často nevědí, přitom mají náramně praktické vlastnosti
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Nad Ukrajinou se rozvírá stále dokonalejší protivzdušný deštník. Pro ruská letadla je zdejší nebe smrtící
Události247.cz
Události247.cz
Proč by Putin nařídil poškození plynovodu Nord Stream? Důvodů je hned několik
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Na tomto obrázku jsou 2 chyby –⁠ viditelné na první pohled, ale najde je jen ten, kdo má dobře vyvinuté logické myšlení