Sparta přijde o kanonýra. Ve hře je odchod k největšímu rivalovi

Sparťanem byl čtrnáct let, tato kapitola ale brzy skončí. Šikovný útočník už vedení klubu oznámil, že smlouvu neprodlouží. O jeho dalším působišti by mělo být jasno poměrně brzy. S velkou pravděpodobností se příště na Letné představí v dresu hlavního rivala.

i Zdroj fotografie: AC Sparta Praha
                   

Před rokem přinesl hodně emocí Srdjan Plavšič, který ze Sparty zamířil do Slavie. Nyní to vypadá, že se po stejné trase vydá další hráč. Jisté je, že Matěj Pulkrab nechce na Letné pokračovat. Vedení klubu to oznámil s tím, že na stole má nabídku sešívaných. Matěj Pulkrab na konci dubna 2022 oznamuje vedení ACS, že nemá zájem o pokračování spolupráce,“ stojí v prohlášení Sparty na oficiálním webu. Podle informací deníku Sport je útočník v kontaktu s Jindřichem Trpišovským, pod kterým nastupoval na hostování v Liberci.

Po zranění naskakoval Pulkrab v lize jen z lavičky a v posledních pěti utkáních odehrál dohromady pouze 101 minut. Jeho přesun do Slavie ale podle všeho není ještě podepsaný. „Pokud jde o Matějovu budoucnost, momentálně není nic domluvené. V tuhle chvíli mohu potvrdit pouze to, že registrujeme nabídky z Čech i ze zahraničí. Definitivně jasno by mohlo být v období kolem finále domácího poháru,“ uvedl Pulkrabův agent Pavel Paska pro deník Sport. Finále poháru se odehraje již ve středu 4. května. Potvrdí se zákulisní informace a posílí čtyřiadvacetiletý útočník červenobílé?

iZdroj fotografie: AC Sparta Praha
Diskuze Vstoupit do diskuze
56 lidí právě čte
Autor článku

Jan Vildmon

Zobrazit další články