Soud rozhodl o trestu pro Ronalda. Hvězdný útočník je v šoku, má být za prohřešek zbičován

Fotbalová superstar vyfasovala trest, jaký se jen tak nevidí. Íránský soud rozhodl, že za prohřešek má být Ronaldo zbičován. A rovnou 99 ran!

i Zdroj fotografie Al-Nassr FC
                   

Na konci září se Al-Nassr v Teheránu střetl v rámci asijské Ligy mistrů s domácím týmem. Přítomnost fotbalové superstar Cristiana Ronalda spustila v Íránu doslova senzaci. Fanoušci šíleli. CR7 se kromě utkání také setkal s malířkou Fatimou. Právě kvůli tomu se dostal před tamní soud, který se s Portugalcem nemazal.

Trestanec Cristiano Ronaldo

Setkání pětinásobného držitele zlatého míče s handicapovanou malířkou bylo domluveno předem. Fatima je velkou fanynkou Cristiana Ronalda a hvězdný fotbalista ji při přivítání objal a políbil. Jenže tím porušil íránské zákony. Že to zní jako nesmysl? Ale vůbec ne.

iZdroj fotografie Al-Nassr FC

Striktní íránské právo zakazuje jakýkoliv fyzický kontakt se ženami na veřejnosti a jeho chování Cristiana Ronalda vyvolalo v zemi vlnu kritiky. Možná i kvůli tomu se jeho čin dostal až před íránský soud. Rodák z Madeiry vyfasoval trest, na který v civilizovaném světě jen tak nenarazíte. Hvězda má dostat 99 ran bičem. CR7 ale může být víceméně v klidu, tedy pokud se znovu nevydá do Íránu. Trest totiž může být vykonán jen na území státu, ve kterém byl prohřešek spáchán.

Co si myslíte o trestu pro Cristiana Ronalda?

Diskuze Vstoupit do diskuze
82 lidí právě čte
Autor článku

Jan Vildmon

Zobrazit další články