Slavný Liverpool jako magnet na naháče? Zřejmě slušný oddíl!

                   

Fanouškům Liverpoolu je v posledních dvou letech opět do zpěvu! Klub se totiž pod vedením německého kouče Jürgena Kloppa stabilizoval, začal znovu hrát kvalitní fotbal a úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat. Druhé místo v uplynulém ročníku Premiere League a účast ve finále Ligy mistrů ostatně mluví za vše. Euforie příznivců jednoho z nejslavnějších fotbalových klubů světa je proto skutečně obrovská. Někteří se dokonce radují natolik, že mají potřebu dávat na odiv svá nahá těla přímo na trávníku! Určitě ještě máte v živé paměti vystoupení polské modelky Kinsey Wolanski při závěrečném utkání zmíněné Ligy mistrů, která vběhla na hrací plochu pouze spoře oděná v plavkách odhalujících její bujné křivky. Nyní se ji pokusil napodobit potetovaný muž, takže i ženy se měly konečně na co dívat!

Zápasy Liverpoolu jsou v poslední době skutečně „vzrušující“

Některé velké sportovní kluby mají pro zápasy připravený doprovodný program, který tvoří roztleskávačky, hudební vystoupení či zápasy nižších věkových kategorií. Liverpool do takového povyražení v podstatě ani nemusí investovat peníze, protože se diváci v hledišti o zábavu postarají dost dobře i sami. A klidně zadarmo! Dalším důkazem tohoto tvrzení se po finálovém utkání Ligy mistrů proti Tottenhamu stal první zápas nového ročníku Premiere League, v němž Liverpool změřil síly s Norwichem. Na výsledkové tabuli svítil stav 4:1 pro domácí, takže průběh duelu byl dle očekávání poměrně hladký a gólově přínosný.

Jelikož bylo víceméně rozhodnuto, pokusil se utkání alespoň trošku zpestřit jeden z fanoušků, který na hřiště vběhl s trenkami staženými až ke kolenům. Ačkoli se rozhodně nejednalo o žádného typického playboye s vyrýsovaným tělem sportovce, stejně se ženy měly na co koukat. Alespoň si tak vynahradily nedávné narušení zápasu modelkou Kinsey Wolanski, která mnoha mužům nedala v následujících dnech spát, že ano?

Nahý běh, který trval několik sekund, zastavila až pořadatelská služba

Vystoupení mladého muže bylo skutečně velice komické. Celý stadion Anfield Road mohl několik sekund pozorovat jeho „nádobíčko“, které při běhu vystavil na odiv. Během pobíhání po trávníku se několikrát pokusil trenýrky stáhnout úplně, jenže to se mu vzhledem k úprku před pořadatelskou službou nakonec nepodařilo. Měl tedy značně omezené možnosti pohybu, proto si na závěr své „nahé míle“  ustlal přímo na hřišti stylem, jako by se právě položil po náročném dni do vlastní postele. Pořadatelská služba k němu doběhla a okamžitě jej zpacifikovala.

Zákaz vstupu na stadion a negativní reakce ostatních

Nahý muž si nejspíše myslel, že díky svému vystoupení na Anfield Road získá podobné ovace jako již zmíněná Kinsey Wolanski. To se ale šeredně spletl, protože ostatní fanoušci na stadionu se okamžitě shodli, že respekt si rozhodně nezaslouží. Při otázkách novinářů se dokonce nezdráhali použít vulgarismy na mladého exhibicionisty. Naháč si tak možná splnil dávný sen a užil si svých několik sekund slávy, jenže na fotbal se teď určitě hodně dlouhou dobu nepodívá a navíc je celému světu pro smích. Stálo mu to vůbec za to?

Foto: porting-team.ru

Diskuze Vstoupit do diskuze
116 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články