Šéf Slavie Tvrdík a trenér Trpišovský okomentovali údajný slovní útok Kuchty: Nepravdivé spekulace, dlužíte omluvu

Útočník pražské Slavie Jan Kuchta měl podle informací Seznam Zpráv po předkole Evropské ligy proti Legii Varšava slovně zaútočit na členy trenérského štábu sešívaných. Klub to však odmítá.

i Zdroj fotografie: Reuters
                   

Je hospitalizovaný s ledvinovým kamenem, tenhle problém má už poněkolikáté v posledních třech nedělích. Zatím se to nepodařilo vyřešit, v sobotu se mu to vrátilo, už v pondělí by ho ale měli pustit. Teď je ve hospitalizovaný ve střešovické nemocnici, ledvinový kámen se podepisuje na jeho zdravotním stavu a kondici, nemohl proto proti Varšavě hrát devadesát minut,” prohlásil k jeho zdravotnímu stavu kouč Slavie Jindřich Trpišovský.
Co se týče údajného incidentu, normálně z kabiny nic nepouštíme, ale tady jsou to nepravdivé spekulace. Kuchtič řekl po zápase jednu větu v mé nepřítomnosti, načež následoval monolog ode mě. Důrazně jsem mu vysvětloval, co a jak, on to respektoval a tím to skončilo. Žádná hádka nebyla, vysvětloval jsem mu některé věci, jednou za čas něco takového potřebuje,“ dodal zkušený kouč na adresu čtyřiadvacetiletého útočníka.


iZdroj fotografie: SK Slavia Praha

Podle informací reportéra Seznam Zpráv Luďka Mádla však proběhla mezi Kuchtou a asistentem mužstva Zdeňkem Houšteckým “hysterická scéna, při které si cestou z hřiště do kabiny vzájemně znepříjemnili den” po utkání předkola Evropské ligy proti Legii Varšava. Sešívaní zápas v Edenu i přes výraznou převahu nezvládli a do odvety vstupují za stavu 2:2, což právě Kuchta měl nést nelibě.

To však odmítá šéf klubu Jaroslav Tvrdík, podle kterého je celé tvrzení o údajné hádce pouhou lží. „Pane redaktore, hráč Kuchta se do žádného konfliktu s asistentem Houšteckým po zápase s Legií opravdu nedostal, ani na hřišti, ani v kabině. Opakovaná lež se nestane pravdou. Panu Houšteckému dlužíte omluvu. Předem děkuji,” napsal na svůj Twitter Tvrdík.


iZdroj fotografie: Reuters

Je tak otazníkem co se skutečně mezi čtyřiadvacetiletým kanonýrem a trenérským štábem stalo. Faktem však zůstává, že spolupráce Kuchty a trenérského tria ve složení Jindřich Trpišovský – Zdeněk Houštecký a Jaroslav Köstl funguje. Mládežnický reprezentant se v loňském ročníku dostal do skvělé střelecké formy a zaznamenal 20 branek, ke kterým přidal i devět asistencí. Na své výkony navázal i v letošním ročníku, kdy dokázal v obou ligových utkáních do kterých nastoupil vstřelit branku.

zdroj: slavia.cz, seznamzpravy.cz, twitter.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
130 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
Jak hudba v autě ovlivňuje naši jízdu: Sníží spotřebu Jarek Nohavica, Beethoven nebo Eminem?
ArmádníZpravodaj.cz
Britové tvrdí, že Rusové ztratili třetinu nasazených sil, sociální sítě se hemží enormními ztrátami okupantů, ale úplné vítězství je mlhavé
Události247.cz
Každý desátý pohořel u maturity z češtiny. Výsledky zkoušek jsou letos horší než loni
VědaŽivě.cz
Jak byli léčeni naši předkové před 200 lety: Kouření, tabák v oku, lampový olej a další podivné praktiky