Schranz hattrickem zařídil vítězství Slavie v Teplicích. Zamotal mi hlavu, přiznal Trpišovský – SportyŽivě

Schranz hattrickem zařídil vítězství Slavie v Teplicích. Zamotal mi hlavu, přiznal Trpišovský

Slovenský reprezentant Ivan Schranz má za sebou úspěšnou premiéru v základní sestavě pražské Slavie. Sedmadvacetiletý útočník svým prvním hattrickem v kariéře dirigoval výhru 3:1 v Teplicích.
i Zdroj fotografie: Reuters
                   

Schranz zaznamenal první branku v červenobílém dresu již ve 22. minutě. Bývalý hráč Jablonce nebo pražské Sparty si naskočil na centr Oscara Dorleyho a bezchybně hlavou zakončil. Teplice však dokázaly vyrovnat. Brankář sešívaných Ondřej Kolář ztratil po kličce ve vápně míč a volný kanonýr David Černý se před prázdnou bránou nemýlil. Přesto Slavia dokázala do konce poločasu vyrovnat.
A opět po spolupráci na trase Oscar Dorley – Ivan Schranz. První jmenovaný po úniku na levé straně našel z druhé vlny dobíhajícího slovenského útočníka, který přidal svou druhou branku v utkání. Svěřenci Jindřicha Trpišovského dokázali zavřšit výhru v 81. minutě. Peter Olayinka nesobecky vybídnul ke skórování Schranze, který poprvé v kariéře oslavil hattrick.


iZdroj fotografie: Reuters

Zamotal mi hlavu hodně, potvrdil velice dobrý výkon z druhého poločasu ve Zlíně a jeho celkové počínání od začátku přípravy. Předvedl skvělý výkon nejen v koncovce. Kdyby si v ní všichni počínali jako on, tak těch gólů mohlo být mnohem víc a mohli jsme mít klidnější průběh utkání,” prohlásil po utkání kouč Jindřich Trpišovský.

„V momentálním rozpoložením ukazuje, že s ním můžeme počítat na jeden z těch ofenzivních postů v základní sestavě nebo na dostřídání. Je to trochu odlišný typ křídla, než máme. Ve druhém poločase jsme viděli, že hrál velice dobře na hrotu, ve Zlíně hrál podhrot. Obrovská výhoda pro nás i pro něj je, že může nastoupit na všech čtyřech těch postech,” dodal.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Nadšení po zápase neskrýval ani sám Schranz. „V každém zápase se snažím odvést maximum, a když se to podaří ještě takto gólově, je to úplně skvělé. Dneska to vyšlo, super, nemohlo to být lepší, mám velkou radost,” pokračuje. „Na to, aby byl hráč v základní sestavě Slavie, musí neustále podávat stoprocentní výkony. Konkurence je obrovská, je třeba dokazovat kvalitu na každém zápase, na každém tréninku. Tento zápas mi vyšel, ale to nic neznamená,” zakončil.

zdroj: slavia.cz, onlajny.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
108 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 318 hlasů
Nahlásit chybu
AutoŽivě.cz
Brzdění motorem může být nejen výhodné, ale v některých případech také škodlivé pro váš vůz
ArmádníZpravodaj.cz
Plamenomet, nejděsivější zbraň světa a noční můra všech vojáků. Nikdo nechce takto zemřít
Události247.cz
Okamura ostře proti Babišovi, označil ho dokonce za zrádce
VědaŽivě.cz
Prdíte před svojí polovičkou? Pokud ne, tak byste měli. Důvod vás překvapí