Ronaldo svým gólem a dvěma asistencemi přispěl k výhře Juventusu!

Fotbalisté Juventusu Turín vyhráli v duelu 28. kola italské ligy Serie A nad týmem Lecce jednoznačně 4:0! Drtivou výhrou potvrdil Juventus první místo Serie A.

Ronaldo je opět zpět!

Poslední dobou byl hráč Cristiano Ronaldo kritizován, že není v dobré formě a nepředvádí výkony, které jsou u tohoto hráče očekávané! Všem kritikům, ale Cristiano Ronaldo v pátečním zápase proti Lecce ukázal, že je opět zpět ve své parádní formě! Gólem z penalty a dvěma asistencemi se podepsal na jednoznačné výhře Juventusu.

iCristiano Ronaldo. Zdroj fotografie: anglickaliga.com

Zápas Juventus x Lecce

Juventus vstřelil všechny čtyři góly až ve druhém poločase. Výrazně k této dominanci pomohl ve druhém poločase obránce Lecce Fabia Lucioni. Ten dostal ve 32. minutě červenou kartu po zákroku na hráče Rodriga Bentancura. V 53. minutě poslal favorita zápasu do vedení Paulo Dybala. Na tento gól nahrával Cristiano Ronaldo a Juventus šel do vedení 1:0. O další branku se postaral z pokutového kopu Cristiano Ronaldo. V 83. minutě krásnou patičkou připravil Cristino Ronaldo gól pro Gonzala Higuaina, které neměl žádný problém se zakončením. O poslední ,,hřebíček do rakve“ se postaral Matthijs de Ligt, který zakončoval hlavičkou a postaral se o konečný výsledek 4:0 pro domácí Juventus.

iOslava branky Juventusu. Zdroj fotografie: juventus.com

Hodnocení trenéra Juventusu Maurizio Sarri

,, Cristiano teď hraje v dobré formě. S každým zápasem jde jeho výkon nahoru, stále se ale po pauze musí zlepšit. Potřebuje hodně hrát. V budoucno ho potom můžeme trochu pošetřit.“

Serie A – 28. kolo:

Juventus Turín – US Lecce 4:0 (0:0)

Góly: 53. Dybala, 62. Ronaldo (z 11m), 83. Higuain, 85. De Ligt, ČK: 32. Lucioni (Lecce)