Roman Hubník si prošel peklem, nyní je však znovu šťastný

Foto: goal.com

V kádru Viktorie Plzeň už dlouho působí zkušený obránce Roman Hubník, který je mimo svůj nesporný fotbalový talent také nefalšovaným dobrákem od kosti. Jak to tak ovšem bývá, tak lidé s dobrým srdcem to mají ne vždy jednoduché. Příběh pětatřicetiletého obránce je jako vystřižený z červené knihovny – ve svou dřívější partnerkou přivedl na svět syna, ona jej podvedla se spoluhráčem a následně začaly náročné soudní tahanice o opatrovnictví, z nichž ovšem sportovec vyšel jako vítěz. Navíc si během té doby stihl najít novou známost, do které je až po uši zamilovaný.

Předchozí vztah se mu příliš nepovedl

Romanovi Hubníkovi se před třemi lety obrátil život naruby. Z ničeho nic byl oznámen jeho přesun z Viktorie Plzeň do kádru Sigmy Olomouc a protože v té době hrál na vrcholu, nikdo si dost dobře nedokázal počínání klubu vysvětlit. Na povrch posléze prosákly informace, že měl jeden z jeho tehdejších spoluhráčů udržovat milostný poměr s Hubníkovou manželkou a proto se fotbalista rozhodl změnit prostředí, dokud se spory nevyřeší.

Následně začaly divoké soudní tahanice o dnes už devítiletého syna Patrika. Rodák ze Vsetína neměl dobrou výchozí pozici, protože opatrovnictví dětí většinou připadne jejich matkám. Roman Hubník ale s vypětím všech sil vyhrál a svého největšího fanouška, jak o Patrikovi sám hovoří, má konečně u sebe. Chlapec se stejně jako otec věnuje fotbalu a hraje taktéž se stejně zbarvenými kopačkami. Žádný zápas Viktorie Plzeň navíc nevynechá.

Hubník našel lásku v náručí svobodné matky

Pětatřicetiletému Romanu Hubníkovi aktuálně nefandí na tribuně pouze syn Patrik, ale také trojice dalších skalních příznivců. Připojila se k němu totiž půvabná Valerie a její dvě děti. S ní fotbalista tvoří pár a na první pohled by nemohl být šťastnější. Dvojice spolu byla nedávno spatřena na vánočních trzích v Olomouci, kde se k sobě láskyplně tiskla a užívala si chvíle takřka rodinné pohody. Se svým zážitkem se pak oba neváhali podělit na sociálních sítích.

Roman Hubník podle všeho konečně našel spřízněnou duši, kterou si s ohledem na minulost určitě zasloužil. Daří se mu tedy na všech frontách. Se svými spoluhráči totiž opanuje druhou příčku v tabulce Fortuna ligy za vedoucí Slavií a každý měsíc si navíc vydělá pořádný balík. Oficiální výše jeho mzdy sice není známá, nicméně se odhaduje na 200 000 Kč.

Sportovní cesta Romana Hubníka

Roman Hubník začínal s fotbalem jako člen mládežnických výběrů Tatranu Halenkov, odkud se vzápětí přes přípravku Vsetína přesunul až do prvoligové Sigmy Olomouc. Za tu po čas pěti let pravidelně nastupoval a když bylo jasné, že svým talentem ostatní převyšuje, vydal se poprvé na zahraniční štaci. Posílil FK Moskva, kde se ovšem dlouho neohřál. Odehrál jen devět zápasů a zbytek z oněch tří let strávil na hostování. V kádru Herthy Berlín se mu vedlo podstatně lépe, stejně tak na krátké anabázi v pražské Spartě.

Do Plzně se vydal až v pokročilém věku, nicméně svou kvalitou se dodnes řadí mezi nejlepší stopery celé soutěže. Doufejme, že mu zdraví vydrží a bude nás fotbalem ještě dlouho bavit.

Foto: goal.com