Řezníček začal pálit ostrými!

                   

Teplický fotbalový útočník Jakub Řezníček jako kdyby byl po koronavirové pauze úplně jiný hráč! V deseti zápasech se mu podařilo nastřílet 9 gólů a stal se postrachem brankářů.

Před koronavirovou pauzou.

Tým FK Teplice neprožíval vůbec vydařenou sezónu. Klub měl ambice hrát v polovině ligové tabulky, ale tyto ambice se postupně začaly rozplývat jak pára nad hrncem.  Místo klidného středu v tabulce se Teplice propadly do skupiny o udržení v lize. Před sezónou přišel do klubu útočník Jakub Řezníček z belgického Lokerenu. Jeho bilance nebyla příliš příznivá, protože nastřílel pouze 3 góly.

iHlavičkový souboj Jakuba Řezníčka. Zdroj fotografie: tetrisys.com

Po koronavirové pauze.

Tepličtí hráči se museli smířit s tím, že sezóna je zpackaná a budou bojovat o udržení v lize. Taky museli zabojovat o svého trenéra Stanislava Hejkala, jelikož to měl v klubu hodně nahnuté. V tomto okamžiku se probudil zapomenutý střelec Jakub řezníček a v deseti zápasech nastřílel 9 gólů!

iOslavy gólu Jakuba Řezníčka. Zdroj fotografie: news.google.com

Hattrick proti Zlínu!

Ve včerejším zápase se mu navíc po delší době podařil nastřílet hattrick proti Zlínu! Domácí hráči Teplic porazili Zlín vysoko 4:1. Po zápase ho chválil trenér Stanislav Hejkal:

„Takhle má vypadat útočník. Dá gól v každém zápase, od toho tam je, tým na něj pracuje, on nám to vrací. Řezníček je typ, který rád hraje a nerad trénuje, rychlé tempo ligy mu vyhovuje. Na pozápasovém tréninku se vykluše, na předzápasovém udělá strečink, pak jde na hřiště a dá tři góly. Budeme mu přát, aby ostatní prohnal.“

Diskuze Vstoupit do diskuze
64 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články