Prsatice z finále Ligy mistrů opět udeřila!

Foto: dexerto.com

Jsou lidé, kteří si o pozornost veřejnosti neváhají říct jakýmikoli možnými způsoby. Důkazem tohoto tvrzení je i polská modelka Kinsey Wolanski, která před několika měsíci narušila finále Ligy mistrů svým vběhnutím na hrací plochu v přiléhavých plavkách, které náležitě zdůrazňovaly její ženské přednosti. Většina mužských diváků v té chvíli byla naprosto u vytržení. Jak se později ukázalo, modelka se k tomuto aktu odhodlala za vydatné podpory svého nynějšího přítele, vysloužilého pornoherce Vitalije Zdoroveckije. Ten se aktuálně živí jako podnikatel a svou „obdařenou“ partnerku využil jako reklamní plochu, což jsme si mohli všimnout při pohledu na nápisy, které zdobily její odvážné plavky. Na právě zakončeném Copa América se pár chystal znovu udeřit, ovšem tentokrát na něj byli pořadatelé připraveni…

Incident ani zdaleka neproběhl podle plánů

Dvaadvacetiletá modelka s bujným poprsím chystala se svým ukrajinským životním partnerem další eskapádu. K té si vybrali prestižní jihoamerický šampionát Copa América, kde se představila řada světově uznávaných fotbalistů a tudíž měl turnaj i obrovskou sledovanost. Finále mezi Brazílií a Peru, které se hrálo na stadionu Maracaná, hodlal pár narušit podobným způsobem jako v minulosti, ale jelikož jejich tváře v poslední době obletěly svět, raději na cestu vyrazili v přestrojení. Ani to je ovšem nezachránilo od nepěkného finále, jenž Wolanski na svých oficiálních sociálních sítích popsala následovně:

„Do Brazílie jsme letěli v převleku, dostali jsme se až na naše místa, ale pak dostal Vitalij na zadek od dvaceti chlápků z ochranky.“

Plán tedy kontroverznímu párečku opravdu nevyšel podle představ. Tamní policie se s nimi rozhodně nepárala a přes noc je umístila do vězení, kde mohli v tichosti zpytovat svědomí. I tak ovšem jejich chabý pokus o skandál neunikl široké veřejnosti, díky čemuž se možné příjmy partnerů zase o něco zvýšily. Wolanski je totiž především na Instagramu úspěšnou influencerkou a žije defatko pouze ze slávy svých zarážejících kousků. Ještě před narušením finále Ligy mistrů mezi FC Liverpoolem a Tottenhamem Spurs její účet sledovalo něco přes 250 tisíc lidí. Prakticky přes noc pak její popularita vzrostla na úctyhodné 2 miliony sledujících. Momentálně se počet fanoušků zvýšil téměř na tři miliony.

Všechno přichází z hlavy Zdoroveckije?

Většina zainteresovaných lidí má za to, že modelka se k činům odhodlala na popud svého partnera, který sám v minulosti jednou narušil významný zápas a následně se dočkal obrovské vlny příjmů z reklamních spoluprací. Marketingové agentury vyčíslily vzrůst příjmů páru na krásných 90 milionů korun. Díky tomu jej nemusí mrzet ani pokuta ve výši 15 tisíc liber, které v předešlém případě přišla. Jakou „odměnu“ průšviháři schytají tentokrát? To se nechejme překvapit. Zřejmě to jejich společnou kasu ale nijak neovlivní.

Modelka na sociálních sítích popsala svůj zážitek z Jižní Ameriky těmito slovy:

„Uznávám, že Copa América vyhrála. Ale zažili jsme dobrodružství, které za to stálo.“

Foto: dexerto.com