Po dvou zápasech je Ladislav Krejčí opět na marodce. Co řekl kapitán Sparty ke svému stavu?

Několik měsíců Sparta postrádala svého kapitána. V momentě, kdy se Ladislav Krejčí po zranění vrátil na hřiště, vyhráli Letenští oba duely. Jenže defenzivní záložník už je opět na marodce. Jak celou situaci okomentoval?

i Zdroj fotografie: AC Sparta Praha
                   

V úvodních devíti ligových zápasech Sparta postrádala zraněného kapitána Ladislava Krejčího. Do sestavy se vrátil až proti Hradci Králové a jeho přínos byl hned znát. Zatímco bez Ladislava Krejčího získala Sparta v devíti utkáních 14 bodů (bilance 3-5-1), tedy průměr 1,5 bodu na zápas, s kapitánem byli Letenští v obou duelech stoprocentní. Vliv Krejčího byl vidět i na průměrném skóre. Bez LK37 vychází 1,4:0,9 a s odchovancem Zbrojovky Brno 3,0:0,5.

„Je to rváč a bojovník, který na hřišti padne za tým. Samozřejmě, přišel a Sparta dvakrát vyhrála. Můžeme se bavit, že to je náhoda. Já si myslím, že určitě není, protože najednou tam byl lídr. Do té doby Spartě chyběl. Klobouk dolů, že už v takhle mladém věku se stal lídrem Sparty a svým způsobem spasitelem v tuto chvíli,“ řekl na adresu Ladislava Krejčího expert O2TV Sport Jan Rajnoch.

iZdroj fotografie: AC Sparta Praha

Důvod absence vysvětlil před utkáním s Pardubicemi i samotný kapitán. Můj start po zranění byl rychlý, měl být postupnější. Nastoupil jsem do dvou celých zápasů, takže tělo na to nějak reaguje a není ready na takovouto velkou zátěž po třech měsících. Tudíž dnes hrát nebudu a dělám maximum, abych na další zápasy zase byl,“ uvedl pro O2TV Sport Krejčí. Už za týden Sparta změří v derby síly se Slavií. Dá se kapitán do té doby do pořádku?

Diskuze Vstoupit do diskuze
69 lidí právě čte
Autor článku

Jan Vildmon

Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Daň 2023 za to, že máte auto se spalovacím motorem: Už jsme našli způsob, jak se vyhnout placení
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Video: ruský tank T-90 přežije bez viditelné újmy i 3 zásahy granátem z dronu po sobě, Ukrajincům tak někdy nezbývá, než útok vzdát
Události247.cz
Události247.cz
Někteří lidé od státu nedostanou finanční podporu v nezaměstnanosti. Jedná se například o ty, kteří dostali výpověď
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nejtěžší optická iluze na světě poprvé na českém internetu: Najděte skrytého motýla do 13 sekund