Nevěrník Rooney chce zpátky do Anglie, aby si udržel manželku!

Foto: washingtonpost.com

Wayne Rooney v posledních letech neplní přední stránky internetových magazínů ani tak z důvodu svého nesporného fotbalové umu, jako díky svým neustálým excesům, kterými šokuje veřejnost. V minulosti na otce čtyř dětí a jindy vzorného manžela vyplavaly zprávy, že měl mít v době početí prvního potomka dlouhodobý poměr s prostitutkou. Manželka mu nevěru dokázala odpustit a dokonalá rodinná idylka pokračovala. Rooney ovšem podle dostupných informací s navštěvováním cizích postelí neskončil a během let zaznamenal nespočet milenek. Jednu (o které víme) si podle všeho našel i během aktuálního působení v USA. A světe, div se! Právě proto se momentálně snaží ze všech sil o návrat do Anglie, aby jej měla manželka neustále pod dohledem!

Stýskání po anglickém fotbale? Chyba lávky

Nedávno jsme vás informovali o tom, že výkony Wayna Rooneyho v klubu DC United jsou čím dál tím žalostnější a možná to není náhoda. Dle několika zahraničních zdrojů se totiž Rooney vidí už zpátky v Anglii, kde podepsal roční kontrakt s Derby County. Nicméně smlouva se platná až od počátku nového roku a proto nyní musí stále hrát za americký fotbalový klub. Mnozí se domnívali, že jeho odevzdaný a laxní přístup pramení z touhy vrátit se zpět k anglickému fotbalu. Jenže pravý důvod se skrývá někde úplně jinde.

Třiatřicetiletý Rooney je totiž odloučený od své manželky Coleen a svých čtyř potomků, což by mu za normální situace příliš nevadilo. Fotbalista je totiž pověstný tím, že když není po ruce manželka, je schopen se vrhnout na první sukni, která se mu připlete do cesty. V roce 2010 ostatně žehlil jeden ze svých milostných úletů přímo v České republice, když manželku vytáhl na romantický výlet po Praze. Tehdy mu nevěra ještě prošla bez ztráty květinky, nyní to však tak lehké mít nebude.

Manželka mu dala ultimátum a on se jej poslušně snaží plnit

Rooney byl bulvárními novináři několikrát nachytán s neznámými dívkami a nikdy určitě nešlo o čistě náhodná setkání. Coleen ovšem vždy navenek působila až ledově klidně, ačkoli jiná žena v její kůži by začala záletníkovi okamžitě zatápět. Situace se ještě zhoršila poté, co Rooney přijal nabídka DC United a odcestoval do nového působiště za oceán. Tam si jej manželce dařilo hlídat ještě mnohem složitěji. Letošní rok byl pro jejich svazek hodně kritický, protože Rooney předváděl jeden milostný karambol za druhým. Nejdříve se v únoru během jednoho z nočních tahů na Floridě snažil sbalit barmanku, která veřejnosti prozradila jeho balící taktiku:

„Byl v baru sám. Pak mi řekl, že už na mě čeká.“

Barmanka byla naštěstí natolik soudná, že slavného fotbalistu odmítla, ačkoli za ní drze vlezl až do auta. Coleen si tedy mohla oddechnout, nicméně ne na dlouho. Nedávno totiž útočníka zachytili paparazzi, jak vchází do hotelového pokoje s neznámou brunetou a další skandál byl okamžitě na světě. Coleen se o manželově další nevěře dozvěděla skrze internetové magazíny a jelikož zpráva zaskočila i jejich čtyři syny, neváhala a vypravila se do Ameriky, aby svému muži důrazně promluvila do duše. Rooney prý seděl jako spráskaný pes a poslouchal, jak mu jindy klidná manželka vyhrožuje rozvodem, pokud se okamžitě nevrátí za svou rodinou.

Už nyní konečně chápete, proč se Rooney snaží všemožně přesvědčit vedení DC United, že pro ně již nadále nebude prospěšný? Nic jiného mu totiž nezbývá, pokud chce zachránit vztah, jemuž uštědřil tolik bolestných ran!

Foto: washingtonpost.com