Naštvaný Klopp odešel uprostřed televizního rozhovoru. Co ho vytočilo?

I největší ikony zažívají dny, které se jim úplně nevydaří. Jürgen Klopp po vyřazení Liverpoolu z FA Cupu v přímém přenosu odešel během rozhovoru.

i Zdroj fotografie: Depositphotos

Byl to zápas jako řemen. Čtvrtfinále anglického FA Cupu Manchester Uniter – Liverpool nabídlo skvělou podívanou. Ostatně za vše mluví jen statistika střel obou týmů 28:25. Bitva plná obratů nakonec přinesla drama až do posledních okamžiků prodloužení. Na trefu domácího Dialla ze 121. minuty neměli Reds šanci reagovat.

Zápas plný obratů

Manchester United šli do vedení, v samém závěru první půle jim ale Liverpool poslal do šatny hned dva góly. Oba týmy si vypracovali řadu šancí, další gól ale padl až v 87. minutě, když vyrovnal Antony. Po výsledku 2:2 následovalo prodloužení. Reds znovu šli do vedení po tečované střele Eliotta, domácí ale opět dokázali srovnat krok. Po gólu Rashforda ze 112. minuty už to vypadalo, že rozhodnou penalty. Jenže v nastavení prodloužení přišli hosté o míč před šestnáctkou soupeře a následný brejk provedli rudí ďáblové bezchybně – 4:3. Liverpool zůstal opařený.

Bitva Manchesteru United s Liverpoolem v FA Cupu přinesla sedm gólů.
iZdroj fotografie: Depositphotos

Frustraci si Jürgen Klopp přenesl i do rozhovoru pro skandinávskou stanici V Sport. Když byl trenér Liverpoolu dotázán na pokles intenzity jeho týmu v prodloužení, reagoval podrážděně. „To je trochu hloupá otázka. Pokud nás vídáte často, můžete se nás jindy zeptat, proč máme tolik energie. Nevím, kolik zápasů jsme v poslední době odehráli my a kolik Manchester United. To je sport. Jsem z té otázky opravdu zklamaný, ale očividně sis myslel, že je dobrá,“ reagoval Klopp podobně, jako před časem kouč Slavie Jindřich Trpišovský na dotazy reportérky O2TV. Později se jí český trenér roku omluvil.

Klopp: Nemám na tebe nervy

Ale pojďme zpět na Old Trafford. Reportér navázal otázkou na únavu: „Takže příliš mnoho zápasů?“. To už bylo na Kloppa moc. „To si nemyslíš. no tak! Zjevně nejsi ve skvělé formě a já na tebe nemám nervy,“ odsekl Němec a z rozhovoru odešel. Na tiskové konferenci litoval neproměněných šancí. Těch ovšem měli hodně i hráči Manchesteru United. „Když necháte domácím na Old Trafford otevřená vrátka, je jasné, že by se dostali do šancí. „Bylo to pro nás opravdu těžké.  bylo poprvé, co jsem opravdu viděl svůj tým… uf… opravdu bojovat,“ zmínil Jürgen Klopp.

Je lepším trenérem Klopp, nebo Guardiola?