Nástupce Ibrahimoviče? Slavia lanaří mladého švédského kanonýra

Ze severských soutěží Slavia v poslední době přivedla řadu zajímavých posil. Nyní mají sešívaní v hledáčku další. O koho jde?

i Zdroj fotografie: Hammarby IF
                   

Slavia v poslední době ráda loví v severských vodách. Jedním z prvních, které odtamtud přivedla, byl norský obránce Per-Egil Flo (přišel z Molde). Následovali Alexander Bah (Sönderjyske), Aiham Ousou (Häcken), Igoh Ogbu (Lillestrøm), Christos Zafeiris (Haugesund), Conrad Wallem (Odd) a Sheriff Sinyan (Molde). Nyní si sešívaní vyhlédli další posilu, tentokrát jde o talentovaného švédského útočníka.

Zájem z Francie a Itálie

Dvacetiletý Jusef Erabi hájil v právě ukončené sezoně švédské ligy barvy Hammarby, za které nastřílel v 25 utkáních 8 gólů. Smlouvu má se zelenobílými do konce kalendářního roku 2024. Útočník s velkým tahem na branku před nedávnem změnil agenta a jednání o podpisu nové smlouvy zatím zamrzlo na mrtvém bodě.

To je do jisté míry dobrá zpráva pro Slavii i další týmy, které o Erabiho mají zájem. S délkou smlouvy totiž roste i cena. Rodáka ze Stockholmu, u něhož server Transfermarkt uvádí tržní hodnotu 2 miliony eur (cca 49 milionů korun), chtějí kromě sešívaných získat i kluby z Francie a Itálie. Specialista na přestupy Fabrizio Romano na sociálních sítích prozradil, že jde konkrétně o Remeš, Nantes a Janov.

Diskuze Vstoupit do diskuze
50 lidí právě čte
Autor článku

Jan Vildmon

Zobrazit další články