Mourinho za výkon proti Manchesteru City koupil svému hráči šunku za 15 tisíc korun

                   

Nový José Mourinho? Portugalský kouč před několika málo dny oslavil rok od startu svého angažmá v Tottenhamu Hotspurs vítězstvím proti Manchesteru City 2:0. Na výsledku, který Spurs vystřelil do čela tabulky anglické Premier League, se lvím podílem zasloužil i levý obránce Sergio Regulión. Jak ukázal na svém Instagramu Mourinho, právě se španělským bekem proběhla před utkáním zajímavá sázka.

Dříve patřil mezi největší novinářské nepřítele, často se na tiskových konferencích vztekal a odmítal odpovědět na dotazy. Časy se však mění i u Josého Mourinha. Známý bouřlivák za rok působení v Tottenhamu Hotspurs ukazuje svou stinou stránku a získává si na svou stranu i širokou fotbalovou veřejnost.

i(zdroj fotografie: PxHere)

To ukázal i po výhře nad Manchesterem City v minulém kole Premier League, které Spurs dostalo až na špici tabulky. Zásadní podíl na zisku tří bodů měl i levý bek Sergio Regulión, který do týmu portugalského stratéga přestoupil před startem aktuálního ročníku z Realu Madrid. Ten dostal za úkol eliminovat alžírského křídelníka Riyada Mahreze, který si na obránci doslova vylámal zuby. Ze čtyř pokusů obejít Regulióna nebyl úspěšný ani jeden a i proto si Španěl zasloužil po utkání odměnu.

„Slib je slib,“ napsal na svůj Instagram Mourinho. „Stálo mě to 500 liber (15 tisíc korun), ale své sliby dodržím,“ dodal pod příspěvek, ve kterém předává Reguliónovi masivní kýtu kvalitní šunky.

i(zdroj fotografie: PxHere)

Jak přiznal bývalý kouč Spurs Tim Sherwood, Portugalec si začal uvědomovat, co ve svých hráčích má. „Našel si k nim všem cestu. Udělal skvělé nákupy jak Regulióna, tak Hojbjerga, kteří zapadají do jeho stylu,“ pokračuje. „Příjde mi, jako by jim José vymyl mozek tak, aby věřili, že jsou skutečně schopni vítězit a vyhrávat trofeje,“ dodal. Kvalitní formu však budou muset jeho sveřenci potvrdit i za týden, kdy je na Stamford Bridge čeká londýnská Chelsea.

Diskuze Vstoupit do diskuze
84 lidí právě čte
Autor článku

Tobiáš Cimrman

Zobrazit další články