Moment šílenství? Núñezův zkrat je noční můra pro Liverpool i Kloppa, míní Carragher

Anglický Liverpool ani ve druhém kole Premier League nedokázal zvítězit. Navíc přišel o svého nového kanonýra Darwina Núñeze, který byl po nesportovním zákroku vyloučen.

i Zdroj fotografie: Benfica Lisabon
                   

Po remíze s Fulhamem musí řešit trenér Jurgen Klopp další ztrátu. Liverpool nedokázal pokořit na Anfield Road bojovné Crystal Palace a v tabulce má tak po dvou kolech pouhé dva body. Navíc přišel o jednu z předpokládaných výrazných tváří svého mužstva. Krátce po poločase byl totiž vyloučen uruguayský kanonýr Darwina Núñez, který mimo hru udeřil čelem do obličeje hostujícího obránce Joachima Andersena.

Je to pro něj jako pro hráče Liverpoolu noční můra. Je to noční můra pro Jurgena Kloppa, který se ho snaží začlenit do nového týmu,“ komentoval celou situaci pro Sky Sports bývalý obránce Reds Jamie Carragher. „Problémem nebyl dnešní večer. Zůstává totiž otázkou, jak dlouho bude trvat, než se vrátí do týmu. Po suspendaci bude pravděpodobně jen na lavičce, aby se vůbec dostal do tempa,“ předpokládá s tím, že Núñezův návrat do základní sestavy by mohl trvat až šest týdnů.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Chování Uruguayce, pro kterého šlo o premiéru na Anfield Road, krátce po utkání odsoudil také sám Klopp. „Viděl jsem to zpětně, je to samozřejmě červená karta. Celou dobu se nechal byl provokován, ale takhle by se chovat neměl,“ dodává německý stratég, který si chce s mladým útočníkem otevřeně promluvit. „Budu s ním mluvit, nemá smysl to rozebírat. Takové reakce už ale nechci vidět,“ zdůraznil.

Milner: Núñez se poučí

Podle jedné z osobností liverpoolské kabiny Jamese Milnera je však na míst také svého spoluhráče podpořit. „Bude z toho samozřejmě zklamaný. Musíme ho podpořit, on se z toho poučí. Mužstvo zareagovalo dobře, stejně jako tribuny, které se za nás postavily,“ dodává s tím, že ani v oslabení Liverpool neztrácel konkurenceschopnost a měl utkání rozhodnout. „Dobré týmy reagují na zklamání a drží při sobě. Nepodařilo se zvítězit, ale nikdo nemůže popřít, že máme bojovného ducha,“ zakončil.

Měl by být Darwin Núñez potrestán zákazem nastoupit do většího počtu utkání?

Diskuze Vstoupit do diskuze
125 lidí právě čte
Autor článku

Tobiáš Cimrman

Zobrazit další články