Mlátička Baroš bezdůvodně napadl hotelového hosta, sprostě mu nadával a způsobil četná zranění

Foto: fcb.cz

O tom, že Milan Baroš není žádný svatoušek, snad většina fotbalových fanoušků nepochybuje. Na hřišti se často pohybuje daleko za hranicí slušného vychování, rozhodčí i protihráče pravidelně častuje nadávkami a když mu rupnou nervy, prakticky před ničím se nezastaví. Nedávno o tom měl přesvědčit hosty luxusního hotelu ve Velkých Karlovicích. Podle výpovědi několika svědků měl slovně i fyzicky napadnout navigačního technika Řízení letového provozu Bohumila Ulricha, a to zcela bezdůvodně. Jedinou záminkou se pro něj stala přemíra alkoholu v krvi. Bude se Baroš muset zodpovídat u soudu, nebo se událost (jako vždycky) zamete pod koberec?

Hrající legenda Baníku Ostrava se prý chovala jako „pan nedotknutelný“

Návštěvníci wellnes hotelu Horal byli minulý týden svědky řádění fotbalového útočníka Milana Baroše, který se v pohrouženém stavu nacházel na venkovní terase do pozdních ranních hodin a svým neutuchajícím řevem obtěžoval všechny kolem. Na recepci podniku si mimo jiné několikrát stěžoval také Bohumil Ulrich, který pobyt trávil v doprovodu své rodiny a chtěl si užít nikým nerušené chvíle klidu. Řev VIP hostů se opakoval několik dnů po sobě a tak panu Ulrichu i dalším přítomným rodinám došla trpělivost.

Jelikož se pracovníci recepce při sdělování stížnosti sportovcům vyjadřovali zcela konkrétně, Barošův hněv se posléze přesunul právě k pětačtyřicetiletému Ulrichovi. Toho prý nejdříve vulgárně urážel, což Ulrich pro deník Blesk popsal následovně:

 „Milan Baroš byl zjevně opilý a začal mi nadávat ty ču*áku, ty zm*de … my ti venku rozbijeme držku… V této době mě na recepci napadl tak, že si mě přitáhl za mou levou paži a potom se ohnal pěstí proti mně. Jeho pěst mě zasáhla do krku.“

Jak pan Ulrich nakonec dopadl? Musel být odvezen do nemocnice, kde musel podstoupit rentgen poraněné ruky a dostal také fixní límec na krk chránící zhmožděnou krční páteř. K tomu má po těle navíc i četné podlitiny. Takový průběh dovolené si jistě on, jeho žena ani dvě malé děti ve věku šesti a sedmi let nepředstavovali.

Baroš se nařčení vehementně brání, důkazy však hovoří jasně

Ředitel hotelového provozu se k incidentu postavil poměrně zvláštně. Poškozené rodině pana Ulricha nabídl finanční kompenzaci a možnost přestěhovat se do jiného hotelu. Proč by se ovšem měli stěhovat oni, když všechno špatné vzešlo od Baroše a jeho kumpánů? Skutečně žijeme v době, kdy si bohatí sportovci mohou dělat, co se jim zlíbí, a my tomu máme jen nečině přihlížet?

Sám fotbalista se k incidentu, který zaznamenaly hotelové kamery a je tedy jasně prokazatelné, jak to celé proběhlo, vyjádřil bez jakékoli lítosti. Deník Blesk jeho slova sdělil veřejnosti:

„Je pravdou, že jsem v tomto týdnu pobýval v hotelu Horal a že tam byl jistý muž, který se k hostům hotelu choval nevhodným způsobem. Je pravdou, že jsem tohoto muže na recepci hotelu ve středu na nevhodnost jeho chování upozornil. Kategoricky však vylučuji, že bych tomuto muži nadával nebo že bych ho udeřil pěstí. Pokud něco takového pan Ullrich tvrdí, pak je to lež.“

Foto: fcb.cz