Messi a záletník? Kdepak! Sukně prohání jeho dvojník

i Foto: dawn.com
                   

Ačkoli se říká, že každý člověk na světě je originál, pro Teheránce Reza Parastesha to ani zdaleka neplatí. Když se na něj totiž podíváte, neunikne vašim očím jeho podoba se slavným argentinským fotbalistou Lionelem Messim. Pravda, šestadvacetiletý muž se snaží všemožně přiblížit slavné hvězdě a vydatně se do něj stylizuje. To mu samozřejmě zaručilo dostatek pozornosti veřejnosti, například při běžném procházení se městem. V čem je ale jeho vzhled tou hlavní zbraní? Díky podobě s Messim má obrovský úspěch u žen!

Messimu dělá pověst sukničkáře

Možná, že praví fotbaloví fanoušky rozdíl mezi dvaatřicetiletým králem kopané a napodobitelem poznají okamžitě, když se k němu přiblíží. Ženy ovšem většinou takové štěstí nemají. V domnění, že se skutečně setkaly se slavným sportovcem, podléhají jeho osobnímu kouzlu a ve většině případech nakonec pláčou, že se vyspaly s podvodníkem! Muslimská média ho v posledních dnech hned několikrát označila jako chronického lovce žen, který nemá morálku a nezastaví se před ničím. Dokonce začala hlasitě uvažovat o žalobě za hanobení jména, které se v současnosti stalo značkou kvality.

Reza Parastesh všechny obvinění zásadně odmítá a i když přiznává, že si svou vnější schránkou občas k povyražení s opačným pohlavím skutečně pomůže, nejedná se o žádný závažný přečin. Novinářům v jednom z rozhovorů sdělil:

„Ničemu nevěřte. Není to pravda. Udělám všechno, abych svoje jméno očistil. Kdyby se něco takového opravdu stalo, mám problémy. Byla by to aféra celosvětového rozměru a s největší pravděpodobností už sedím ve vězení.“

Proč skončil Messiho dvojník nedávno ve vězení?

Raza Parastesh se stal prakticky přes noc populární osobou. Stačilo k tomu pouze, aby si změnil účes a nechal upravit vousy po vzoru Lionela Messiho, s nímž jej pojí opravdu silná podobnost. Člověk si až říká, jestli se Argentincova matka někdy během života nespustila s mužem íránského původu. Parastesh musel v minulosti strávit víkend na policejní stanici, jelikož si jej tak šílený dav lidí spletl s kolegou z Barcelony, že mu nedal pokoj a stále jen volal po podpisech a společných fotografiích.

Muž se začal posléze zdokonalovat také s míčem na kopačkách, jelikož nechtěl, aby jej s hvězdou pojil pouze vzhled. Dnes už nějaké triky zvládne, nicméně na kariéru profesionálního fotbalisty to zcela jistě nebude.

Foto: dawn.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
148 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články