Jadon Sancho je na přestupovém trhu hodně žádaným zbožím

i Zdroj fotografie: talksport.com
                   

Jadon Sancho je bezpochyby jedním z nejtalentovanějších fotbalistů současnosti. Vzhledem ke svému nízkému věku je obrovským příslibem do budoucna a německá Borussia Dortmund může být ráda, že anglického reprezentanta má tu čest vídat ve svém klubovém trikotu. To se čas s příchodem léta může změnit. Přestupová mánie se blíží a přestože letos bude mít kvůli pandemii nového typu koronaviru poněkud jiný kabát (a určitě nebudou padat žádné rekordní částky), právě Sancho se má podle zákulisních zdrojů přestěhovat na novou adresu. Kam konkrétně? Závaznou nabídku údajně chystají tři evropské velkokluby.

Manchester United FC

Manchester United FC pomalu sbírá střípky sebe sama a snaží se znovu probojovat na výsluní evropského fotbalu, kam z pohledu historie bezpochyby patří. Každopádně je jisté, že opětovná cesta na vrchol nebude vzhledem k velké konkurenci nikterak jednoduchá. Pomocnou ruku by údajně mohl přiložit odchovanec Watfordu Jadon Malik Sancho, který prošel mládežnickou školou konkurenčních „Citizens“ a aktuálně platí za jednoho z nejlepších záložníků působících v německé Bundeslize. Vrátí se Sancho zpátky na rodnou hroudu? Nechejme se překvapit.

Barcelona FC

Vedení Barcelony se nedávno nechalo slyšet, že je vzhledem ke koronavirové krizi ochotno zbavit se většiny hráčů ze svého hvězdného kádru. Výjimku představují pouze trojice Lionel Messi, Frankie de Jong a Marc-André ter Stegen. K té by se mohl v brzké době připojit také dvacetiletý Jadon Sancho, který katalánský klub upoutal především v rámci vzájemných bojů základní skupiny letošního ročníku Ligy mistrů.

iZdroj fotografie: foxsports.com.au
Zdroj fotografie: foxsports.com.au

Real Madrid

Ve Španělsku ještě na chvíli zůstaneme. V zemi věčného Slunce drží pevné fotbalové žezlo společně s Barcelonou také konkurenční Real Madrid. Tyto dva kluby se navíc pravidelně přetahují o největší hráčské talenty na světě. V případě anglického reprezentanta Jadona Sancha tomu samozřejmě nebude jinak. Talentovaný křídelník během tří let ve službách Borussie Dortmund herně dospěl a jeho výkony se rok od roku zlepšují. Hlavní kouč Bílého baletu Zinedine Zidane by jistě uvítal šikovného a hlavně vysoce produktivního hráče, protože jeho současní svěřenci mladého věku se trápí.

Diskuze Vstoupit do diskuze
86 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články