Inter může slavit. Zlákal Hakimiho

Zdroj fotografie: goal.com

Inter Milán v posledním roce mohutně posiluje. Příchody Lukaka či Eriksena naznačují jediné, a to touhu milánského kolosu opět po letech zvednout nad hlavu pohár pro mistra ligy. Výrazně by tomu mohl přispěj i Achraf Hakimi, jehož přestup se v těchto dnech dokončuje.

Místo čekání jistota

Hakimi strávil poslední dva roky na hostování v Dortmundu, kde neměl na pozici pravého obránce konkurenci. V jeho kmenovém klubu by ale zaručenou porci minut neměl, jelikož v Realu Madrid si své místo pevně drží Dani Carvajal.

A tak se musel rozhodnout, co dál. Dortmund měl pochopitelně zájem o prodloužení hostování, nicméně Real s tím nesouhlasil. Nabídku chystal také Bayern, nicméně nejvýraznější hlas měli zájemci z Interu.

Zdroj fotografie: sempreinter.com

Prezident potvrdil jednání

Inter totiž jednal jasně a konkrétně. Realu nabídl 40 milionů eur, na což španělský velkoklub kývnul. To, že se nejedná o pouhé spekulace, potvrzují i slova prezidenta Interu Giuseppe Marotty.

„Můžu potvrdit, že jsme v pokročilých fázích jednání o přestupu Hakimiho,“ potvrdil pro stanici Sky Sports. „Majitelé chtějí pokračovat v nastoleném trendu, tedy kupování vynikajících hráčů. Chceme posouvat laťku výš a výš.“