Gólman Tottenhamu se opřel do vlastních fanoušků. Tohle jsem ve své kariéře ještě nezažil, prohlásil Hugo Lloris

Po domácí porážce 2:3 s Bournemouthem gólman Tottenhamu Hugo Lloris okomentoval chování fanoušků Spurs. Co se mu nelíbilo?

i Zdroj fotografie: Depositphotos

Po domácí porážce 2:3 s Bournemouthem se gólman Tottenhamu obořil na fanoušky Spurs kvůli jejich bučení na náhradníka Davinsona Sáncheze. Obránce, který strávil na hřišti jen 23 minut, předvedl hodně slabý výkon a po stažení působil na střídačce zničeným dojmem. Příznivci londýnského klubu ho vypískali zejména kvůli tomu, že jeho chyba vedla ke druhému gólu hostů.

Smutné, hlesl gólman Tottenhamu

Kolumbijský reprezentant naskočil do zápasu ve 35. minutě místo zraněného Clementa Lengleta. Kohouti v té době vedli 1:0. Než se Sánchez na hřišti rozkoukal hosté vyrovnali na 1:1. Fanoušci obránci vyčítají především chybu z 51. minuty, která vedla ke druhému gólu hostů. O sedm minut později trenér Cristian Stellini Sáncheze stáhl. Při odchodu ze hřiště ho fanoušci vyprovodili hlasitým pískotem a bučením. Nového hráče Danjumu pak přivítali jásotem.

iZdroj fotografie: Tottenham Hotspur

Nad chováním diváků směrem k Sánchezovi se po utkání pozastavil gólman Tottemhamu Hugo Lloris. „Začalo to už dříve, když přišel na hřiště. Tohle jsem ve své kariéře ještě nezažil. Davinsona je mi opravdu líto. Je to spoluhráč, kamarád a za klub už bojuje mnoho let. Je to prostě smutné. Ten příběh je smutný pro klub, pro fanoušky i pro hráče. Je to něco, co ve fotbale nechcete vidět,“ cituje francouzského brankáře DailyMail.

Posílit ofenzivu? Na to bylo brzy

„Chápu, že je to pro každého těžký okamžik,“ poznamenal Stellini a následně vysvětlil, proč poslal na hřiště obránce Sáncheze a ne ofenzivnějšího hráče, i proč ho pak stáhl. „Myslel jsem si, že je brzy na to, abychom více využívali útočníka navíc. Byl první poločas a my jsme vedli o jednu branku. Myslel jsem si, že není ten správný okamžik poslat do hry dalšího útočníka.“ Čas na ofenzivního hráče podle trenéra přišel, když Tottenham prohrával 1:2.

iZdroj fotografie: Depositphotos

„Davinson musí vědět, že to bylo pouze taktické rozhodnutí. Musíme ho podpořit, protože je to pro něj a také pro celý tým těžká chvíle,“ poznamenal Stellini. Závěr utkání byl dramatický. Nejprve Danjuma v 89. minutě vyrovnal, ale v páté minutě nastaveného času rozhodl o vítězství Bournemouthu náhradník Ouattara. Trenér na tiskové konferenci uvedl, že by neváhal Sáncheze znovu nasadit. „Pokud ho budeme potřebovat, tak ano,“ dodal Ital.

Probojuje se Tottenham do elitní čtyřky?