Fotbalová reprezentace je v problémech! Hlasí pozitivní testy

                   

Českou národní reprezentaci trápí koronavirus. Celá řada má pozitivní test, podezření měl i Vladimír Coufal. Je možné, že Česko ani nepostoupí, může za to COVID? 

Česko vyhrálo proti Izraeli, ale za jakou cenu?

Česko si připsalo druhou výhru ve skupině Ligy národů, aktuálně je národní tým na druhém místě! Včera dokázali těsně porazit domácí Izrael, který je v tabulce aktuálně třetí. Bohužel Vladimír Coufal neměl úplně nějlepší zápas, den předem mu bylo špatně, mohl mít covid, říkají experti. Vladimír Coufal ale rychle na twitteru vše prozradil: „V návaznosti na některé dnešní nesprávné zprávy na sociálních sítích chci jasně říci, že jsem neměl pozitivní test pro COVID-19 a nadále se soustředím na to, abych mohl na další zápas nastoupit na 100%.“ uvedl na svém Twitteru.

iIlustrační foto, zdroj: pixabay.com

Ve Skotsku nastal problém!

První i druhé dějství bylo ve znamení tlaku na bránu Skotů, k šanci se opět dostal Matěj Vydra, z úhlu však přestřelil Marshallovu branku. Dvě šance pak spálil i Alex Král, který se po rohových kopech dostal ke dvěma zakončením – ani jedno však nepředstavovalo pro skotského brankáře problém. V závěru se na hřišti ocitl o duo útočníků Tomáš Poznar – Michael Rabušic, ale ani to nepomohlo a Češi tak nejspíše zůstávají v B-lize Ligy národů.

iIlustrační foto, zdroj: pixabay.com

Covid je velké problém.

„Tři pozitivní osoby byly umístěny do izolace a jsou v karanténě. Na základě šestnácti neprůkazných výsledků dochází od sobotních ranních hodin v Larnace k přetestování této skupiny. Čekáme na výsledky a FAČR podniká všechny kroky k tomu, aby utkání v Izraeli bylo v neděli odehráno v původním termínu a čase,“ řekl novinářům v sobotu ráno tiskový mluvčí asociace Michal Jurman.

Diskuze Vstoupit do diskuze
116 lidí právě čte
Zobrazit další články