Fotbalisté Plzně slavili branku zesměšňováním Karlose Vémoly

Foto: fcviktoria.cz

Zápas století mezi Karlosem Vémolou a Atillou Véghem sledovala celá Česká republika i sousední Slovensko. Mnozí byli po skončení galavečera Oktagon 15 překvapeni, že právě slovenský bijec českého lva porazil,a to v časové lhůtě 127 sekund. Vémola se kvůli tomu stal prakticky okamžitě terčem internetových vtipálků, kteří na jeho účet do dnešního dne sází jednu hlášku za druhou. Pozadu nezůstali ani fotbalisté Plzně. David Limberský a Michael Krmenčík oslavili jednu ze čtyř branek imitováním Vémolovi popravy. Myslíte, že si dovolili až příliš?

Problematičtí hoši se pustili do Terminátora

Viktoria Plzeň je z pohledu celkové tabulky na druhém místě, nicméně v jedné disciplíně ostatní kluby výrazně převyšuje. Její hráči totiž předvádějí jeden skandál za druhým. Pamatujete si například na alkoholovou jízdu Davida Limberského centrem Prahy? To samé možná předvedl také Michael Krmenčík o pár let později, ačkoli mu to nikdo nemohl dokázat.Na místo incidentu totiž okamžitě přispěchala jeho těhotná manželka. Právě tito dva hoši se při oslavě branky v zápase proti Slovanu Liberec znovu ukázali v tom horším světle.

Oba dva totiž milují bojové sporty a když zrovna nekopou do míče, sedí doma u televize a sledují souboje v zahraničí i na domácí scéně. Je proto nadmíru jasné, že jim zápas století mezi Karlosem Vémolou a Atillou Véghem nemohl uniknout. Ale zpět k onomu incidentu. Právě začal druhý poločas a Michael Krmenčík díky v pohodě zavěsil balón do sítě hostujícího celku, který už v té době hrál v oslabení. Rázem se strhla taškařice, která sklidila rozporuplné reakce.

Kanonýr Viktorie od sebe odháněl všechny spoluhráče, kteří mu přispěchali pogratulovat. Nikdo nevěděl, co se vlastně chystá. Samozřejmě až na Davida Limberského, jenž nemůže u žádné takové akce chybět. Fotbalisté kolem sebe začali kroužit se zdviženými pažemi a předstírali pěstní souboj. Limberský se vzápětí prudce ohnal pravačkou a Krmenčíkovi „jakoby“ uštědřil tvrdý direkt. Ten se s bolestivou grimasou ve tváři sesunul k zemi a předstíral K.O. Zřejmě není potřeba vysvětlovat, kdo se jaké role ujal, že ano?

Je tohle vkusně zvolená oslava, nebo jen dehonestace druhého?

Na internetu se prakticky okamžitě strhla vášnivá diskuze, jestli to Limberský s Krmenčíkem poněkud nepřehnali. Jedni se fotbalistů zastávají a hodnotí jejich oslavu kladně, druzí naopak křičí, že tohle by se ve sféře profesionální sportu stávat nemělo. Karlos Vémola je přeci jen českou ikonou MMA, která pro věhlas našich bojovníků udělala opravdu mnoho. Vždyť se jako první tuzemský bijec dokonce prosadil do slavné organizace UFC a do každého zápasu v zahraničí nastupuje s českou vlajkou na trenýrkách.

Je sice pravda, že zápas s Véghem se mu skutečně nepovedl a silácké řeči předtím po reakcích přímo volají, nicméně si myslíme, že jsou i způsoby, které jsou za hranou. Jaký názor máte vy? Určitě nám napište do komentářů, jsme se na to velice zvědaví.

Foto: fcviktoria.cz