Fotbalista Chelsea Callum Hudson-Odoi skončil ve vazbě

Tohle rande se anglickému fotbalovému reprezentantovi opravdu nevydařilo. Callum Hudson-Odoi se před nedávnem seznámil s nejmenovanou modelkou přes internet a navzdory pozitivnímu testu na přítomnost nového typu koronaviru z března ji o víkendu pozval k sobě domů. Setkání se ovšem vyvíjelo jinak, že si talent z londýnské Chelsea představoval.

Zdroj fotografie: thetimes.co.uk

Tohle rande se anglickému fotbalovému reprezentantovi opravdu nevydařilo. Callum Hudson-Odoi se před nedávnem seznámil s nejmenovanou modelkou přes internet a navzdory pozitivnímu testu na přítomnost nového typu koronaviru z března ji o víkendu pozval k sobě domů. Setkání se ovšem vyvíjelo jinak, že si talent z londýnské Chelsea představoval. Když se dívka dozvěděla o tom, že má Hudson-Odoi nařízenou karanténu, neváhala a kontaktovala policii. Ta mladíka v neděli nad ránem vzala do vazby, jak informoval britský deník The Sun.

Žena se údajně necítila zdravotně v pořádku

Devatenáctiletý Callum Hudson-Odoi si během víkendu pořádně zavařil. Jak jistě víte, fotbalista Chelsea byl v březnu pozitivně testován na koronavirus a s ním spojenou nemoc Covid-19 načež mu byla nařízena velice přísná karanténa. Ohromné množství volného času mu ovšem zatemnilo úsudek. Přes internet se seznámil s jednou nejmenovanou modelkou, kterou následně pozval k sobě domů. Rande ovšem skončilo naprostým fiaskem.

Když se dívka dozvěděla, že je mladý útočník v karanténě, udělalo se jí nevolno a nakonec neváhala kontaktovat policii. Na místo fotbalistova bydliště posléze dorazila policie doprovázená zdravotníky. Modelka byla převezena do nemocnice, zatímco Hudson-Odoi skončil ve vazbě. Vzhledem k závažnosti situace se dá očekávat, že mladík nevyvázne bez trestu. Přečin se navíc může podepsat na jeho skvěle rozjeté kariéře.

Callum Hudson-Odoi má za sebou sedmnáct ostrých zápasů v barvách londýnské Chelsea. Nebýt nucené pauzy kvůli pandemii koronaviru, pravděpodobně by do statistik přispal ještě mnohem více herní praxe. Blýskl se také v seniorské reprezentaci Anglie, kde nastoupil do tří mezinárodních utkání a díky vystoupení proti České republice se stal historicky nejmladším debutantem.

Fotbalisté berou karanténu na lehkou váhu a hřeší

Zdroj fotografie: en.as.com

Callum Hudson-Odoi bohužel není jediným slavným fotbalistou, který porušil nařízenou karanténu. Na konci března se provinil například Luka Jovič z Realu Madrid, který navzdory bezpečnostním opatřením vyrazil do víru velkoměsta, kde s přáteli slavil narozeniny své přítelkyně. Krátce poté se veřejnost dozvěděla o neuváženém jednání Tima Payna z z australského Wellingtonu, který se v nočních ulicích Sydney opilý proháněl na golfovém vozíku.

Pokud vám to ještě nestačí, můžeme vesele pokračovat. Trest za porušení karantény čeká též na Moise Keana z Evertonu. Ten v útrobách domácnosti uspořádal večírek a fotografiemi se dokonce pochlubil na sociálních sítích, čímž vlastně sám sebe usvědčil. Fotbalista Srbska Aleksandar Prijovič se rovněž nedokázal vzdát popíjení s přáteli a od soudu vyfasoval tříměsíční domácí vězení. Ti, kteří by v těžkých časech měli jít příkladem, bohužel situaci krajně nezvládají.