Fanoušci United slaví příchod Casemira. Jamie Carragher přestup nechápe a mluví o zoufalství

Manchester United získal v Casemirovi výraznou posilu. Kolem transferu ale zaznívá i kritika. Třeba Jamie Carragher, který má na kontě přes 500 zápasů Premier League, to vzal pěkně zostra.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jeden z nejlepších defenzivních záložníků na světě stál Manchester United 60 milionů liber. Tato částka ale může díky bonusům vyrůst až na 70 milionů (cca 2 miliardy korun). Kvality Casemira ocení Erik ten Hag nejen na hřišti, ale také v kabině. Všichni za kanálem La Manche z jeho příchodu na Old Trafford ale nadšení nejsou. „Pořád si myslím, že jde o zvláštní podpis kvůli věku a délce smlouvy,“ řekl Jaime Carragher v Sky Sports Football Podcast. Třicetiletý Casemiro podepsal smlouvu do roku 2026.

Tímto výrokem se ovšem ikona Liverpoolu jen rozehřívala. „Celkově si nemyslím, že je to dobrý podpis,“ pokračoval Carragher, podle kterého za dva roky budou United hledat za Casemira náhradu. Proč? Kvůli věku. Kdybych byl fanouškem Manchesteru United, nebyl bych příliš nadšený z toho, kam tento klub směřuje,“ rýpl si Jamie Carragher a dodal, že počínání klubu na přestupovém trhu zavání zoufalstvím.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Legendární obránce Reds připomněl i jednání o přestupu Adriena Rabiota z Juventusu, které krachlo na domluvě s hráčem. Pokud jste klub jako United, neměli byste ustupovat od přestupu kvůli mzdovým požadavkům hráče, když už jste se s prodávajícím týmem dohodli na ceně. Někdo v klubu by měl dlouho předem vědět, jaký plat hráč chce. Zoufalství v této fázi přestupového období je dalším znakem problémů v klubu,“ cituje Carraghera Manchester Evening News.

Souhlasíte s kritikou United?

Diskuze Vstoupit do diskuze
51 lidí právě čte
Autor článku

Jan Vildmon

Zobrazit další články