Fanoušci Realu Madrid zuří. Hazard po vypadnutí laškoval s bývalými spoluhráči

Zdroj fotografie: Reuters

130 miliónů liber, tedy téměř čtyři miliardy korun. Takovou částku vyplatil Real Madrid před dvěma lety londýnské Chelsea za křídelníka Edena Hazarda. Belgický záložník však v semifinále Ligy mistrů proti svému bývalému zaměstnavateli zdaleka nezářil a po vypadnutí dokonce rozdával úsměvy.

Real Madrid vypadne z evropských pohárů a Hazard si najde čas na smích a vtipkování. Dva roky si dělá z fanoušků Realu Madrid legraci, dva roky bojuje s nadváhou. Je to prostě další Gareth Bale,“ prohlásil bezprostředně po utkání šéfredaktor španělského listu El Chiringuito Josep Pedrerol. Matný výkon belgického záložníka jen podtrhnul mizérii svěřenců Zinedina Zidana v utkání, které rozhodly branky Timo Wernera a Masona Mounta.

Zdroj fotografie: Reuters

„Eden musí hrát a znovu získat své sebevědomí. Krůček za krůčkem tím, že bude hrát zápasy,“ prohlásil na adresu belgického reprezentanta po utkání Zidane. Hazardovi se navíc v dresu Bílého baletu dlouhodobě nedaří, po zraněních a boji z nadváhou odehrál ve španělské La Lize za dva roky jen 27 utkání a i proto jej pravidelně španělské deníky nazývají jedním z nejhorších přestupů Realu Madrid posledních let.

Nyní však proti sobě obrátil i fanoušky třináctinásobného vítěze Ligy mistrů. Ti totiž jeho pozápasové laškování s bývalými spoluhráči jednohlasně na sociálních sítích odsoudili. O Hazardově náklonnosti ke svému bývalému zaměstnavateli navíc svědčí i zjištění britského webu The Athletic, který tvrdí, že Belgičan spolu se svou rodinou stále drží nemovitosti poblíž tréninkového hřiště londýnského klubu.

Zdroj fotografií: Reuters

Podle několika zasvěcených osob Hazard spolu se svou rodinou stále neprodal svůj dům poblíž tréninkového střediska Chelsea v Surrey. Hazard již v minulosti připomínal, že by si dokázal znovu představit hrát za Chelsea nebo se vrátit do Anglie po ukončení své kariéry,“ píše list. I proto fanoušci Realu Madrid na sociálních sítích zuří, od miliardového nákupu totiž očekávaly mnohem více i z ohledem na Hazardova slova po přestupu.

Belgičan totiž při svém prvním příchodu na Santiágo Bernabeu tvrdil, že působení v Realu Madrid byl vždy jeden z jeho největších snů. Současné matné výkony a nesoužití s týmem a fanoušky po vypadnutí z Ligy mistrů tak byly pro řadu fanoušků poslední kapkou a volají po jeho odchodu.