Manchester United, Tottenham nebo Arsenal? Ne! Paulo Dybala zamíří na jinou slavnou adresu

Delší dobu je jasné, že po sedmi letech Paulo Dybala skončí v Juventusu. Po sezoně mu končí smlouva a jednání o nové zkrachovala. Argentinec si mohl vybírat, kam v létě odejde jako volný hráč. Nakonec překvapivě odmítl nabídky z Premier League. Kam tedy zamíří?

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Anglický Dailymail zmiňuje, že v kontaktu s agentem Paula Dybaly byly hned čtyři anglické týmy. O služby osmadvacetiletého Argentince hodně stál Antonio Conte a do přetahované se zapojil také Arsenal, Newcastle a Manchester United. Zdroje Gazzetty dello Sport ale říkají, že Dybala nabídky z Premier League odmítl a upřednostnil zůstat v Serii A. Konkrétně v Interu Milán.

Klíčovou roli v jeho rozhodování podle italského deníku sehrál šéf Interu Giuseppe Marotta, se kterým se Dybala zná už od přestupu z Palerma do Juventusu (2015). Argentince mělo přesvědčit, že bude hrát v Inzaghiho týmu klíčovou roli. Gazzetta dello Sport také zveřejnila, že má La Joya podepsat čtyřletou smlouvu, která mu každý rok vynese přibližně 146 milionů korun. Tím se připojí k nejlépe placené dvojici Lautaro Martínez a Marcelo Brozovič.

iZdroj fotografie: Depositphotos
Diskuze Vstoupit do diskuze
70 lidí právě čte
Autor článku

Jan Vildmon

Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Prodej auta na náhradní díly krok za krokem
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Ruský tanker Iljušin Il-78 může u hranic NATO maximálně provokovat, ale nic víc. Vlastním letounům přitom dává „neomezený“ dolet
Události247.cz
Události247.cz
Naftová a benzínová auta budou nadále jezdit, a to i přes zákaz EU. Podmínka pro jejich používání ale bude likvidační
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Pod zákopy 1. sv. války probíhaly kruté bitvy v podzemí. Většinou bývalí horníci se snažili nepřítele podkopat