Manchester United, Tottenham nebo Arsenal? Ne! Paulo Dybala zamíří na jinou slavnou adresu

Delší dobu je jasné, že po sedmi letech Paulo Dybala skončí v Juventusu. Po sezoně mu končí smlouva a jednání o nové zkrachovala. Argentinec si mohl vybírat, kam v létě odejde jako volný hráč. Nakonec překvapivě odmítl nabídky z Premier League. Kam tedy zamíří?

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Anglický Dailymail zmiňuje, že v kontaktu s agentem Paula Dybaly byly hned čtyři anglické týmy. O služby osmadvacetiletého Argentince hodně stál Antonio Conte a do přetahované se zapojil také Arsenal, Newcastle a Manchester United. Zdroje Gazzetty dello Sport ale říkají, že Dybala nabídky z Premier League odmítl a upřednostnil zůstat v Serii A. Konkrétně v Interu Milán.

Klíčovou roli v jeho rozhodování podle italského deníku sehrál šéf Interu Giuseppe Marotta, se kterým se Dybala zná už od přestupu z Palerma do Juventusu (2015). Argentince mělo přesvědčit, že bude hrát v Inzaghiho týmu klíčovou roli. Gazzetta dello Sport také zveřejnila, že má La Joya podepsat čtyřletou smlouvu, která mu každý rok vynese přibližně 146 milionů korun. Tím se připojí k nejlépe placené dvojici Lautaro Martínez a Marcelo Brozovič.

iZdroj fotografie: Depositphotos
Diskuze Vstoupit do diskuze
131 lidí právě čte
Autor článku

Jan Vildmon

Zobrazit další články