Coufal a Souček mají nového spoluhráče ve West Hamu

Zdroj fotografie: Reuters.com, fotograf: XXSTRINGERXX xxxxx

West Ham má nového stopera z Waftordu Craiga Dawsona. Vladimír Souček a Tomáš Souček jsou z přestupu nadšení a říkají, že to tým posune na další level.

Craig Dawson se těší do akce.

„Jsem rád, že jsem tady, a opravdu se těším na návrat do Premier League a na spolupráci s West Hamem a celým týmem obecně,“ řekl. „Jsem opravdu nadšený a těším se na víkend na zápas.

Ilustrační foto, zdroj: pixabay.com

„Nemůžu se dočkat, až začnu a podělím se o své zkušenosti. Máme spoustu zkušených kluků a připojit se k téhle skupině hráčů je vzrušující vyhlídka, takže se nemůžu dočkat. West Ham je očividně obrovský klub a londýnský stadion je skvělý domácí stadion a doufejme, že se tam fanoušci brzy vrátí a budou nás povzbuzovat.“

West Ham je z přestupu nadšen.

Manažer Moyes přivítal Dawsona, který by mohl na konci sezony 2020/21 nastupovat na londýnském stadionu říká, že jeho profesionalita a vůdčí schopnosti budou vítaným doplňkem týmu.

Ilustrační foto, zdroj: pixabay.com

„Je mi potěšením přivítat Craiga v Klubu. Je to fantastický profesionál s prokázanou kvalitou a zkušenostmi z Premier League.

„Není žádným tajemstvím, že jsme se snažili zvýšit kvalitu družstva v obranných pozicích, a to nejen na delší dobu, ale také proto, abychom byli dobře chráněni právě teď, a příležitost přivést Craiga byla doplňkem, který skupinu v tomto období posílí. Vím, že bude velkou posilou do šatny – je to odhodlaný a silný člověk. Přejeme Craigovi vše nejlepší během jeho zdejšího pobytu a těším se na spolupráci s ním po zbytek sezony.“