Chodíte do Edenu na fotbalovou Slavii? Kvůli tomuhle můžete přijít o spoustu peněz

Autorský komentář: Fotbalový zápas se může fanouškům dost prodražit. Stačí podlehnout svodům a vaše peněženka zažije pořádný průvan.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Upozorňujeme čtenáře, že následující text a komentář je publicistickým článkem, který obsahuje soukromý názor autora.

Svatostánek sešívaných přitahuje pravidelně vysoké návštěvy. Moderní stadion s kapacitou 19 370 diváků je nezřídka vyprodaný a zápas doprovází bouřlivá divácká kulisa. Pokud patříte mezi fotbalové příznivce, kteří pravidelně navštěvují utkání Slavie, určitě víte, že se takový výlet může pořádně prodražit. Zvláště, když s sebou vezmete své potomky. Podobně jsou na tom ale i fanoušci ostatních klubů.

Pivo a klobása

O co jde? Návštěvu fotbalu má mnoho diváků spojenou s pivem a klobásou, dětičky pak často na rodičích vyškemrají limonádu, popkorn, párek v rohlíku nebo sušenku. Jedna návštěva stánku s občerstvením tak může rychle vyjít dráž než samotné lístky. Jak poukazuje PrahaIN, pivo vyjde na šedesát korun, klobása je za stovku, ale za speciální klobásu v bagetě si zaplatíte ještě víc. Zlatavý mok je v Edenu nejdražší z celé Fortuna ligy. I když jen nepatrně.

iZdroj fotografie: Creative Commons / Stanislav Novotný / CC BY-SA 2.0

Na Letné za pivo zaplatí fanoušci o korunu méně a v podobné cenové relaci jako u rivala vyjde cigáro v bagetě s praženou cibulkou. Nejdražší klobásu ovšem svého času měli na Viktorce Žižkov. Alespoň tedy pro obránce Sparty Jiřího Novotného, který byl přistižen, jak si na ní pochutnává. Trenér Jaroslav Hřebík neměl pro porušení životosprávy pochopení a kapitán dostal pokutu 10 tisíc korun.

Kolik platíte za pivo a klobásu na vašem oblíbeném stadionu?

Diskuze Vstoupit do diskuze
109 lidí právě čte
Autor článku

Radek Bardouzl

Zobrazit další články