Chcete vidět Chelsea? Připravte si až 2180 Kč!

                   

Los další části Evropské ligy přisoudil Slavii Praha ve čtvrtfinále soupeře se skutečně zvučným jménem. Do Prahy totiž zavítá londýnská Chelsea, kde na pozici brankářské jedničky dlouhá léta působil Petr Čech. Dá se předpokládat, že zájem fanoušků o toto utkání bude obrovský. Vedení Slavie se rozhodlo odtajnit ceny lístků, které se samozřejmě liší podle umístění. Nejdražší vstupenka na hlavní tribunu vyjde zájemce na 2180 Kč!

Za kvalitního soupeře si musíte připlatit

Je samozřejmostí, že se české kluby snaží ze zápasů proti týmům světové kvality vytěžit maximum. To však nemění nic na faktu, že mnoho lidí vysoké ceny lístků od návštěvy stadionu spíše odradí. V dnešní době, kdy je internet plný pirátských vysílání, může snadno dojít k situaci, že kromě skalní fandovské základny na fotbalová utkání nedorazí nikdo. Pojďme se proto podívat na výčet cen jednotlivých lístků, které Slavia připravila.

Ti z vás, kteří nevlastní permanentku, budou muset za vstupenku na severní tribunu zaplatit 1190 Kč. V případě protilehlé jižní tribuny jsou ceny lístků ještě podstatně vyšší, konkrétně 1780 Kč. Hlavní tribuna, která přináší největší požitek ze hry, stojí dokonce ohromných 2180 Kč. Majitelé permanentek jsou oproti běžným návštěvníkům stadionu zvýhodněni. Ceny lístků začínají na 700 Kč, pokračují přes 1250 Kč a končí u 1630 Kč.

Stojí peníze vážně za to?

Vedení klubu, členové fan clubu i hráči samotní mohou namítat, že návštěvníky čeká nevšední zážitek, který za ty peníze jednoduše stojí. Nicméně si v tu chvíli možná neuvědomují, že takto vysoké částky mnohdy dokáží výrazně zatížit rozpočet běžného člověka. Ten pak předražené zápasy raději vynechá. Uvidíme, jestli takto nastolený trend bude pokračovat i nadále.

Klání mezi Slavií a Chelsea je naplánováno na 11. dubna letošního roku od 21:00, odveta v Anglii přijde o týden později. Ačkoli byl tento článek laděný spíše negativně, tak samozřejmě doufáme v úspěch českého celku. Snad se Pražanům podaří navázat na předchozí úspěchy a svedou s Chelsea úctyhodný souboj, ze kterého vzejdou body do národního koeficientu.

Diskuze Vstoupit do diskuze
143 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články