Nevídaný kolaps. Český reprezentant zaznamenal nejbolestivější trefu v kariéře

Po gólu opory české fotbalové reprezentaci už to vypadalo na jasnou záležitost. Jenže jeho tým nakonec ostudně selhal. Zažil nevídaný kolaps.

i Zdroj fotografie: TSG Hoffenheim

Dočkal se. Český fotbalový reprezentant Adam Hložek poprvé od příchodu z Leverkusenu skóroval za Hoffenheim. Totální euforie se ale rychle proměnila v pohromu. Tým fotbalového reprezentanta totiž v německé lize ztratil doma proti Brémám vedení 3:0 a prohrál 3:4. Nic horšího snad klub, za který nastoupil také obránce Pavel Kadeřábek, nepamatuje.

Hoffenheim vedl o tři branky

Hoffenheim měl bleskový nástup do utkání. Po dvou Bülterových trefách zvýšil Hložek ve 12. minutě již na 3:0, když poslal míč do sítě pohotově z otočky. Nakonec to ale pro něj byl nejbolestivější gól v kariéře. Krátce poté se totiž nechal vyloučit domácí Nsoki. A začaly se dít velké věci. Brémy rozjely jízdu k velkému obratu. Hosté ještě do přestávky vyrovnali. Brzy po ní završil hattrick Stage a oslabení domácí přišli o všechny body.

Dvojnásobný mistr ligy se Spartou prošustroval miliony. Český fotbalista popsal pád na dno

„Náš plán pro zápas skvěle fungoval. Hráči si počínali fantasticky. Červená karta v kombinaci s prvním obdrženým gólem nás ale destabilizovala. A zápas jsme kvůli ní ztratili. Velmi mě mrzí gól, který jsme dostali hned po přestávce, opět po standardce. V boxu jsme měli šest hráčů na jejich jednoho, ale nikdo ho neměl. To je nepřijatelné,“ zlobil se trenér Pellegrino Matarazzo. Jeho Hoffenheim padl jako dům z karet.

Hranáč nebyl ani na lavičce

Americký kouč v nominaci do zápasu znovu opomněl nedávnou posilu z Plzně Robina Hranáče. Odepsal ho po nedávné prohře s Unionem Berlín 1:2, po které českého stopera ostře kritizoval, jak jsme také psali na SportechŽivě. Hoffenheim se trápí, s jedinou výhrou je v tabulce třetí od konce, což by znamenalo baráž o záchranu.

Český fotbalový reprezentant vozil miliony z Ruska v tašce na prádlo. O úspory ho obral přítel

„Dali jsme tři góly, bylo to perfektní. Bohužel to vyloučení vyhodilo naše úsilí z okna. Ale i tak bychom něco takového neměli dopustit. Přestali jsme bránit a inkasovali čtyři góly. Pokud po dvanácti minutách vedeme 3:0, je pro mě něco takového nevysvětlitelné. Měli jsme si s tím poradit lépe,“ litoval autor dvou gólů Marius Bülter.