Česko porazilo Izrael 2:1 v Lize národů

                   

Česko si připisuje druhou výhru ve skupině Ligy národů, aktuálně je národní tým na druhém místě! Včera dokázali těsně porazit domácí Izrael, který je v tabulce aktuálně třetí.

První poločas byl taktický.

V prvním poločase jsme viděli řadu taktických výměn mezi Českým národním týmem a Izraelem. V pouze 14-té minutě přišla první špatná zpráva pro Izrael, Joel Abu Hanna po velikém tlaku Českých útočníků musel střelit vlastní gól. Česko tudíž vyhrávalo 1:0.

V prvním poločase jsme viděli i řadu agresivních zákroků, které pro Lukáše Masopusta znamenali žlutou kartu. Emoce na sebe nenechali moc dlouho čekat a ve dvacáté deváté minutě se dopustil faulu i Eli Dasa a dostal žlutou kartu.

iIlustrační foto, zdroj: pixabay.com

Šílený druhý poločas.

Hned ze začátku druhého poločasu se dařilo, když se Matějovi Vydraovi podařilo střelit nádherný gól, Česko rychle vedlo 2:0. Izrael zápas ale nevzdal a velice rychle změnil taktiku a s větší agresivitou dokázali střelit gól, což dostalo národní tým pod veliký plak. Následovala taktická bitva a především více agrese ze strany Izraelu, který dokonce fauloval a ve 67 minutě dostal Mohammad Abu Fani žlutou kartu.

Velikým otazníkem před zápasem bylo rozložení našeho týmu, jakým způsobem bude chtít Český tým střídat hráče. Nakonec se trenér rozhodl stáhnout Masopusta a Vydru. Do hry přišli Ševčík a Kadeřábek.

iIlustrační foto, zdroj: pixabay.com

Stačí to udržet!

Veliká zkouška pro tým byla udržet vedení za každou cenu, což se nakonec i povedlo a po nuceném faulu Vladimíra Coufala, Česká republika dokázala vyhrát nad Izraelem poměrem 2:1!

Aktuální pořadí v tabulce druhé skupiny.

PořadíTýmZSkóreBody
1 Skotsko34:27
2 Česko36:46
3 Izrael33:42
4 Slovensko32:51
Diskuze Vstoupit do diskuze
69 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Na český trh míří další čínský gigant. Majitel Volva nabízí bezkonkurenční cenu, nízkou spotřebu a bohatou výbavu
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Video: nic jí neodolá aneb Jak ukrajinská puška „krájí“ pancíř ruských obrněných vozidel jako nůž máslo. Zásah cíle je rychlý a ničivý
Události247.cz
Události247.cz
Zákony mluví jasně: Řidičům hrozí pokuta i za jedno zatroubení během jízdy
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Milovníci kávy se mohou radovat: Má mnoho překvapivých pozitiv na lidské zdraví, důležité je však dávkování