Bohemians hlásí příchod nových posil. Do Ďolíčku míří důrazný stoper a držitel slavného jména

Klub z pražského Ďolíčku hlásí příchod dvojice nových posil. Do přípravy se zapojí i defenzivní hráč ostravského Baníku.

i Zdroj fotografie: Bohemians Praha
                   

Klub z pražského Ďolíčku hlásí příchod dvojice nových posil. Do přípravy se zapojí i defenzivní hráč ostravského Baníku.Dvanáctá příčka, avšak pouze dvoubodový náskok na poslední trojici. Pražské Bohemians čeká náročné jaro a tuhé boje o udržení v nejvyšší soutěži v deváté sezóně v řadě. V záchranářských bojích se bude moci kouč Luděk Klusáček spolehnout i na dvojici nových posil. Do Ďolíčku totiž míří sedmadvacetiletý stoper Antonín Křapka a třiadvacetiletý střední obránce Dominik Hašek. Oba hráči podepsali nad Botičem víceleté smlouvy.

Na podzim jsme měli potíže se stopery, kdy nejprve vypadl na dlouhou dobu Hůlka a následně přišly zdravotní potíže i u Krcha, Bederky, Vondry a mladého Kadlece. Proto jsme se rozhodli v zimním okně posílit právě tento post, ideálně hned na začátku přípravy, aby si hráč na tým co nejvíce zvykl,“ prohlásil sportovní ředitel Miroslav Držmíšek k přestupu Křapky, který na podzim oblékal dres poslední Karviné.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Bývalý hráč Mladé Boleslavi, Pardubic nebo Ústí nad Labem přiznává, že se na nové angažmá těší. „Když se ozvala Bohemka a v Karviné se mi otevřela možnost přestoupit do Prahy, měl jsem radost. V Ďolíčku jsem už krátce působil, takže prostředí znám. Nové působiště je pro mě i novou výzvou. Při prvním angažmá jsem toho moc neodehrál a tuhle reputaci bych chtěl určitě napravit,“ pokračuje.

Do Ďolíčku míří i Hašek

Těším se na hřiště a věřím, že jaro zvládneme a fotbal bude fanoušky bavit,“ přiznal Křapka, který v Ďolíčku podepsal kontrakt až do června 2023. Dres s klokanem na hrudi oblékne také třiadvacetiletý Dominik Hašek, který je kmenovým hráčem Chrudimi a bude v klubu na půlročním hostování s následnou opcí. Podle Držmíška jde o pojistku v případě, že do konce přestupového okna odejde jeden z dalších stoperů.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Dominik může zahrát stopera i krajního obránce. Střed obrany řešíme více příchody i z důvodu, že během tohoto přestupového okna může některý ze současných stoperů z klubu odejít. Chceme být připraveni i na tuto možnost,“ přiznal pro klubový web. Do přípravy se rovněž zapojil také odchovanec ostravského Baníku Denis Granečný, se kterým již v současném kádru slezského celku nadále nepočítají.

Zdroj: Bohemians, FC Baník Ostrava

Diskuze Vstoupit do diskuze
89 lidí právě čte
Autor článku

Tobiáš Cimrman

Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Pět důvodů, proč se (my Češi) za volantem chováme tak, jak se chováme. Jinde v Evropě by to neprošlo
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Záběry z helmy ukazují drsný život v první linii: zpustošená krajina zalitá šedými mračny, granáty a kulky prolétající kolem hlavy
Události247.cz
Události247.cz
Němečtí a čeští zákazníci stále dostávají odlišnou kvalitu potravin pod stejným obalem
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství