Benzema prošvihl začátek přípravy o více než dva týdny. Nedařilo se nám ho zkontaktovat 10 dní, zní z klubu Al-Ittihad. Čeká ho vyhazov?

Nehlásit se v klubu na začátku přípravy, to je průšvih. Dorazit ale až o 17 dní později? Útočník Karim Benzema si pořádně protáhl dovolenou.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Po přestávce v polovině sezony se měl útočník Karim Benzema, stejně jako jeho spoluhráči, hlásit v tréninkovém centru Al Ittihadu. Jenže držitel Zlatého míče, který se v létě upsal saúdskému klubu a údajně dostává za sezonu plat 100 milionů eur (cca 2,5 miliardy korun), v domluvený termín nedorazil. Chyběl i na dalších trénincích a trenér Marcelo Gallardo hvězdného kanonýra nenominoval na soustředění do Dubaje.

Zdržel ho hurikán?

Úřadující šampión Al-Ittihad je v saúdské lize až sedmý a za očekáváním zůstává i Karim Benzema. Podle France24 se útočník až do pondělka nacházel na dovolené na Mauriciu. „Benzema se měl vrátit 2. ledna. Dorazil ve čtvrtek večer se sedmnáctidenním zpožděním. Nedařilo se nám ho zkontaktovat 10 dní. Vedení klubu i trenér zuří,“ prozradil francouzskému serveru zdroj blízký klubu.

Karim Benzema měl být největší hvězdou saúdské ligy, na hřišti se mu ale příliš nedaří.
iZdroj fotografie: Depositphotos

A co bude s Benzemou dál? „Uskuteční se schůzka s představenstvem klubu, abychom si vysvětlili, co se stalo a probrali jeho budoucnost,“ cituje France24 svůj zdroj. Útočník, který během dovolené na Mauriciu zrušil instagramový účet s 76 miliony sledujících, údajně na místě uvízl kvůli hurikánu. Ačkoliv je v poslední době francouzský reprezentant spojován s kluby z Premier League, žádný přesun do Anglie momentálně není na pořadu dne. Karim Benzema je nadále kapitánem Al-Ittihadu.

Věříte Benzemovi jeho vysvětlení?

Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Autor článku

Jan Vildmon

Zobrazit další články