Bayern se dočkal a získal Saného!

Zdroj fotografie: manchestereveningnews.co.uk

Bayern se konečně dočkal. V nejbližších dnech by se totiž měl dotáhnout přestup Leroye Saného z Manchesteru City do bavorské metropole!

Chybí jen podpis

Dle německých médií jde o hotovou věc. Včera se měli zástupci Bayernu dohodnout s Manchesterem City na částce, která může dosáhnout až na 55 milionů liber. Pevná část činí zhruba 48 milionů liber, dalších deset se pak aktivuje po dosáhnutí daných podmínek.

Leroy Sané se má dnes vydat do Německa, aby přestup dokončil a podepsal smlouvu, na jejíž podmínky nebyli City schopni přistoupit, jelikož Saného plat má být na pět let a 20 milionů eur ročně.

Zdroj fotografie: dailymaily.co.uk

Dočkali se po roce

To, že Bayern o Saného usiloval už delší dobu, není tajemstvím. Německého křídelníka chtěli úřadující němečtí mistři přivést už loni, ale City nehodlali slevovat ze svých nároků, které se šplhaly až k 100 milionům eur.

Pod tíhou současné krize i faktu, že by Sané za rok odešel zadarmo, tak dospěly oba kluby k dohodě. Mimochodem, nepočítá se s tím, že by Sané Citizens pomohl v srpnové Lize mistrů, nicméně tam nemůže hrát ani za Bayern.